Diskuze Kočička

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kočky jsou pro mně vším můj Mourek je pro mně jako dítě chci pro něj to nejlepší:D :D :D Co si myslíte o kočkách vy?
Moje kočičky jsou pro mne všechno♥♥♥ V nouzi mi vždycky pomůžou a nenechají mě v ničem samotnou♥ Pamatuji si, že jsem jednou seděla na lavičce a byla jsem smutná a Bublinka přišla ke mně na klín a mazlila se a neodešla dokud jsem nevstala.
Ahoj všichni, Před 3 lety jsem dostala svo první micinku, Mindu, moc jsem toho o kočkách nevěděla a tak mi dosti pomohl tento portál koček! Zanedlouho přibil do rodiny i Jimmy, a když měla Mindička první koťátka, tak to byl užasný nezapomenutelný zážitek!!! Po druhé je měla na podzim, nechtěla se o ně starat a tak nám umřeli . Bylo mi jich strašně líto a až tehdy jsem si uvědomila že kočky jsou mou život a znamenají pro mne bezpečí a domov, i když je mi teprve 13, nikdy nechci žít bez vlastní kočičky, ale přeji si, aby Minda vydržela co nejdýl :-)))
Moje kočky jsou jako moje děti a to opravdu, když byla Kyčina nemocná, hodně jsem to prožívala, ta úzkost a strach - nepopsatelné. I narkózu při kastraci jsem obrečela. Nevím, jestli je to i tím, že jsem si je (až na Adámka, ten je od chovatele)vypiplala od malička, našla jsem je dost v zbídačeném stavu venku. Jsou to prostě členové mé rodiny. Když jsem mimo domov, mé myšlenky se na ně často stáčí, říkám si, co dělají moji kočičáci asi doma?Stýská se mi po nich, což často lidi kolem mě nechápou. Ale mě je to jedno, zvířata pro mě byli a jsou stejně důležití jako lidé;-)
Baree (17.06.2012 18:08:49) napsal: Ano, já to mám stejně. Když mi odešli dva kocourci, bylo to jako bych ztratila své dítě..... miluju je nadevše a chci, aby se měli jen a jen dobře :-) :-) Jsme na tom stejně:D :D :D :D :D Je dobře, že máme obě kočičky rády:-DD :-DD :-DD
Baree (17.06.2012 18:08:49) napsal: Ano, já to mám stejně. Když mi odešli dva kocourci, bylo to jako bych ztratila své dítě..... miluju je nadevše a chci, aby se měli jen a jen dobře :-) :-) Tak jsme na tom stejně:D :D :D :D Vidím, že obě máme kočičky rády:-DD :-DD :-DD
Ano, já to mám stejně. Když mi odešli dva kocourci, bylo to jako bych ztratila své dítě..... miluju je nadevše a chci, aby se měli jen a jen dobře :-) :-) aniora (16.06.2012 11:48:49) napsal: Kočky jsou pro mně vším můj Mourek je pro mně jako dítě chci pro něj to nejlepší:D :D :D Co si myslíte o kočkách vy?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?