Diskuze kočička a cestování v autě

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ahoj všichni =) chtěla bych slyšet váš názor na cestování kočičky autem,jednou za rok pojedeme na dovolenou autem,z anglie do české republiky....chci se optat jestli si myslíte že je lepší ji dva týdny nechat někde hlídat v útulku nebo jí vzít sebou....cesta trvá zhruba 24hodin.....jaký je váš názor???.....kočice už budou tak dva roky až pojedeme.....děkuji ;)
Ahoj,také hodně cestuji se svoji kočkou.Spíše tedy vlakem,ale také ji potřebuju udržet v klidu.Nedávno jsem objevil tyto pipetyhttp://www.beaphar.cz/products/search/no-stress-spot-on-pro-kochky a mám klid jak já,tak kočička.Co jsem tak četl leták,tak je v tom jenom nějaký přírodní produkt.Určitě to zkuste,budete spokojená. Matty :-)
jinak děkuji za odpovědi a názory ;)
když sme kočku vezli k veterináři tak nemňoukala,byla celkem klidná =).....do útulku jí právě dát nechci kůli parazitům atd.... tady v anglii mám jen tchýni která má psa tak že to bohužel nejde....no uvidím co se dá dělat ae myslím si že to zvládne v autě =)
Tu kočičku bych do útulku nedávala jednou jsme jeli na dovolenou a já si kočičku dala do útulku a o ten týden později jsem pro i jela a měla:klíšťata,blechy,celá byla mokrá,byla promrzlá a byla chudá jak nikdy jindy takže já s tím mám zkušenosti a vždy když jedu na dovolenou a kočičku dávám k mojí babičce.V autě by kočička mohla cestovat ale radši bych seděla vedle ní.Kdyby jsi se rozhodla že pojede autem tak si objednejte větší přepravku aby se pořádně mohla natáhnout ale jestli kočička není moc v autě ve své kůži tak jí dejte k prarodičům,rodičům,babičce dědovi nebo p*****ým. Do přepravky (kdyby číča jela autě)dejte:teplou deku misku s granulema ,každé co 2 hodiny zastavujte a nechte ji provětrat a dejte ji napít a chvilku si s ní hrejte aby se nenudila a mohla být vyčerpaná a klidně spát a nebo si kupte prášky které se dávají zvířatům v letadle.
No to se vám asi v tom autě zblázní...neznám kočku,která by cestovala ráda.Bude to pro ní šílenej stres...ale zase jí dát do útulku,to je 2x tak větší stres a navíc můžete počítat s tím,že si z útulku může přinést nějaké nemoci.Zkuste s kočkou jet jen kousek a uvidíte,jak se bude chovat.Každopádně musíte mít v autě i kočičí wc,protože kočička bude chtít čůrat a kakat.Já když vezu jednu nebo druhou kočku jen na veterinu a než je donesu v přepravce do auta,tak už tááák řvou jako by je někdo řezal a celou cestu mi hrozně nahlas mňoukají že i já jsem z toho na nervy.takže každý očkování je pro ně stres a pro mne taky.Nejlepší by bylo,dát kočičku k nějakým p*****ým i s hračkami a oblíbenými granulkami.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?