Diskuze Kočička a obojek

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Mája a Ennynka ♥ (05.01.2012 19:02:50) napsal: Ahoj chtěla bych se zeptat jestli je dobrý nápad pro kočku obojek :-) V sobotu si jedem pro kocourka.On bude vevnitř ale i venku a jestli třeba když by lozil někde přes ploty tak jestli by se na to nemohl oběsit.Prosím poraďte děkuji :-) PS:oplatím vaši radu za bodíky ;-) Rozhodně bych obojek nedávala. Proti bleškám a klíšťatům se dá aplikovat gel mezi lopatky, vydrží to nějakou dobu. A nechala bych ho očipovat pro případ ztráty.
Naše Jůlinka obojek nosí:D Má totiž bezpečnostní od značky TRIXIE, takže když se kočka někde zachytá na plotě tak se sám rozepne a kočka je zachráněna! Obojek měl pouze jeden mínus, a to byla rolnička. Jůlinka bláznila! Jinak ji ten obojek vůbec nevadí;-) ;-)
Ona ho nenosí pořád, jen k vetovi;-) ;-)
trnca (25.11.2012 10:11:38) napsal: Neumím si představit, že bych naši kočkopartu oobojkovala8-} Obojek nenosily ani kočičky, které jsem měla dřív a které bývaly často venku. Je jasné, že se tu a tam na toulkách mohly zablešit a nebo chytit klíště, ale proti tomu jsme pravidelně aplikovali kapičku do kožíšku mezi lopatky;-) A rolničku? Z té by se asi zbláznili:-) . Já bych na pár metrů neslyšela stejně nic;-) .. zato když zapískám, oni mě slyší dokonale:-D Žádný obojek nemá dokonce ani psina Lucina.. jen když jdeme mezi domy, navléknu jí na chvíli ten, co je připnutý k vodítku. :-( Z rolničky na krku se musí zbláznik každý, natož kočky!!!!
Mája (05.01.2012 19:02:50) napsal: Ahoj chtěla bych se zeptat jestli je dobrý nápad pro kočku obojek :-) V sobotu si jedem pro kocourka.On bude vevnitř ale i venku a jestli třeba když by lozil někde přes ploty tak jestli by se na to nemohl oběsit.Prosím poraďte děkuji :-) PS:oplatím vaši radu za bodíky ;-) Neumím si představit, že bych naši kočkopartu oobojkovala8-} Obojek nenosily ani kočičky, které jsem měla dřív a které bývaly často venku. Je jasné, že se tu a tam na toulkách mohly zablešit a nebo chytit klíště, ale proti tomu jsme pravidelně aplikovali kapičku do kožíšku mezi lopatky;-) A rolničku? Z té by se asi zbláznili:-) . Já bych na pár metrů neslyšela stejně nic;-) .. zato když zapískám, oni mě slyší dokonale:-D Žádný obojek nemá dokonce ani psina Lucina.. jen když jdeme mezi domy, navléknu jí na chvíli ten, co je připnutý k vodítku.
aniora (19.11.2012 17:54:57) napsal: Naše Jůlinka obojek nosí:D Má totiž bezpečnostní od značky TRIXIE, takže když se kočka někde zachytá na plotě tak se sám rozepne a kočka je zachráněna! Obojek měl pouze jeden mínus, a to byla rolnička. Jůlinka bláznila! Jinak ji ten obojek vůbec nevadí;-) ;-) :-( Žádný obojek není na 1OO procent bezpečný. Proč ho má?
aniora (24.11.2012 17:41:33) napsal: Jenže kočky slyší ještě lépe než my a ta rolnička ji bude jako celý život zvonit při hlavě? Co se týka mikročipu, když vám kočka uteče někde pryč a najde ji nějaký člověk, tak na co vám čip? Když to toho člověka vůbec nebude zajímat? V našem městě stejně žádné kočičí útulky nejsou, tak nám je čip úplně na nic.;-) ;-) ;-) Vždyť píšu, že ta rolnička musí kočku strašně rozčilovat, stačí to, že slyší x-krát lépe než člověk. Kvůli čemu má vaše Jůlinka ten obojek? Má na něm napsané tel. číslo?
Inci Noktali (24.11.2012 17:26:32) napsal: Není ten obojek právě kvůli té rolničce? Aby bylo slyšet, kde se kočka pohybuje? Naše kočky by to taky rozčilovalo, ale zase samotný obojek je na kočce k ničemu, snad jen jako nosič patrony s adresou, ale to se dá řešit bezpečněji čipem. Ani antiparazitární obojek bych nedávala, každá pojistka může selhat, bezpečnější je spot-on. Jenže kočky slyší ještě lépe než my a ta rolnička ji bude jako celý život zvonit při hlavě? Co se týka mikročipu, když vám kočka uteče někde pryč a najde ji nějaký člověk, tak na co vám čip? Když to toho člověka vůbec nebude zajímat? V našem městě stejně žádné kočičí útulky nejsou, tak nám je čip úplně na nic.;-) ;-) ;-)
aniora (19.11.2012 17:54:57) napsal: Naše Jůlinka obojek nosí:D Má totiž bezpečnostní od značky TRIXIE, takže když se kočka někde zachytá na plotě tak se sám rozepne a kočka je zachráněna! Obojek měl pouze jeden mínus, a to byla rolnička. Jůlinka bláznila! Jinak ji ten obojek vůbec nevadí;-) ;-) Není ten obojek právě kvůli té rolničce? Aby bylo slyšet, kde se kočka pohybuje? Naše kočky by to taky rozčilovalo, ale zase samotný obojek je na kočce k ničemu, snad jen jako nosič patrony s adresou, ale to se dá řešit bezpečněji čipem. Ani antiparazitární obojek bych nedávala, každá pojistka může selhat, bezpečnější je spot-on.
Mája (05.01.2012 19:02:50) napsal: Ahoj chtěla bych se zeptat jestli je dobrý nápad pro kočku obojek :-) V sobotu si jedem pro kocourka.On bude vevnitř ale i venku a jestli třeba když by lozil někde přes ploty tak jestli by se na to nemohl oběsit.Prosím poraďte děkuji :-) PS:oplatím vaši radu za bodíky ;-) Kočce jsem kdysi taky chtěla koupit obojek proti klíštatum a blechám, ale pak mi jedná paní řekla, že nemusím zbytečně kupovat antiparazitní obojek, který někdy taky neučinkuje. Je nejlepší koupit gel mezi lopatky, který stojí cca 140,-Kč. A učinkoval 2 měsíce možná víc už si nepamatuju. Chtěla jsem se taky zeptat na malou otázku:http://www.miciny.cz/diskuzni-forum/o-kockach/obojek/ :D :D
S tím souhlasím.Předpokládám,že jste mu chtěli dát obojek kvůli klíšťatům.Pokud by běhal po venku sám a nehlídali byste ho,mohl by se tím obojkem zachytit.Loni jsme zkoušeli poprvé gel mezi lopatky,jak píše Dana,a bylo to bez problémů.Kočička o tom ani nevěděla,že jsem jí tam něco aplikovala.Rozhodně to bylo lepší než každé ráno nasazovat obojek. Dana (06.01.2012 12:01:19) napsal: Rozhodně bych obojek nedávala. Proti bleškám a klíšťatům se dá aplikovat gel mezi lopatky, vydrží to nějakou dobu. A nechala bych ho očipovat pro případ ztráty.
Ahoj, z jakého důvodu mu chcete obojek dávat? Pokud bude lozit po stromech (jako že asi ano),tak se může stát,že se za něj někde zachytne. Jinak přeju, ať se u vás kocourek rychle zabydlí:-) (radu oplácet bodíkama nemusíte;-) ) Mája a Ennynka ♥ (05.01.2012 19:02:50) napsal: Ahoj chtěla bych se zeptat jestli je dobrý nápad pro kočku obojek :-) V sobotu si jedem pro kocourka.On bude vevnitř ale i venku a jestli třeba když by lozil někde přes ploty tak jestli by se na to nemohl oběsit.Prosím poraďte děkuji :-) PS:oplatím vaši radu za bodíky ;-)
Ahoj chtěla bych se zeptat jestli je dobrý nápad pro kočku obojek :-) V sobotu si jedem pro kocourka.On bude vevnitř ale i venku a jestli třeba když by lozil někde přes ploty tak jestli by se na to nemohl oběsit.Prosím poraďte děkuji :-) PS:oplatím vaši radu za bodíky ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?