Diskuze Kočička miláček :-)

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Vždycky jsem moc chtěla kočičku, ale manžel nesouhlasil. Nevím proč, ale stále u něj převládaly mýty typu - kočka je falešná a páchne. Nakonec jsem ji dostala k narozeninám. Za pár dní ji neskutečně zamiloval. Dnes už jsou to kočičky tři, další dvě u známé a ještě králíček :-)
Nadine (27.01.2009 10:56:33) napsal: Vždycky jsem moc chtěla kočičku, ale manžel nesouhlasil. Nevím proč, ale stále u něj převládaly mýty typu - kočka je falešná a páchne. Nakonec jsem ji dostala k narozeninám. Za pár dní ji neskutečně zamiloval. Dnes už jsou to kočičky tři, další dvě u známé a ještě králíček :-) Já jsem si zase vždy přála domácí kočičku, ale rodiče mu to nedovolili, ale nakonec to dovolili:-DD :-DD A ted mám domácí polobritku Julinka a rodiče si ji skoro oblíbili hned 2 den:-D :-D :-D
Dana (12.09.2012 10:45:35) napsal: :-( Bohužel, tenhle názor přetrvává u hodně lidí. Já mám čtyři a když přijde někdo, kdo to neví (oni se před cizími doslova vypaří), ani ho nenapadne, že mám kočky - žádný zápach. No jo, my máme taky domácí kočičku a taky vůbec nejde cítít a hned druhý den uměla na záchůdek. Dneska už chodí na něja pravidelně:-D :-D :-D Kočka je rychle učenlivá a někteří lidi si myslí, že kočka se nenaučí vůbec nic a potom kočky mají venku.8-}
Claudia (12.09.2012 10:52:58) napsal: Jo, to mi něco připomíná:-D Můj muž taky nesnášel (ano, doslova nesnášel) kočky. Když jsme se vzali, musel s odporem překousnout, že prostě kočky mám.>:) Dopadlo to tak, že můj tehdejší černý kocour Pirát si ho oblíbil a všude s ním chodil. Kde byl muž, tam byl kocour. Chodil mu u nohy jako pes. Čekal na něj u branky, když se vracel z práce a svoji radost ze setkání dával najevo tak přesvědčivě, že během pár týdnů manžel obrátil o 180 stupňů :_/ Kocour se stal jeho miláčkem a po něm další a další.... Ale nejsilnější citové pouto měl asi ke Kimovi. Toho doslova zbožňoval. Když jsme o Kima přišli, po hodně dlouhé době jsem ho viděla brečet:_/ Moji rodiče už chtěji dělat Julince obrovské škrábadlo:-D :-D :-D
Nadine (27.01.2009 10:56:33) napsal: Vždycky jsem moc chtěla kočičku, ale manžel nesouhlasil. Nevím proč, ale stále u něj převládaly mýty typu - kočka je falešná a páchne. Nakonec jsem ji dostala k narozeninám. Za pár dní ji neskutečně zamiloval. Dnes už jsou to kočičky tři, další dvě u známé a ještě králíček :-) Jo, to mi něco připomíná:-D Můj muž taky nesnášel (ano, doslova nesnášel) kočky. Když jsme se vzali, musel s odporem překousnout, že prostě kočky mám.>:) Dopadlo to tak, že můj tehdejší černý kocour Pirát si ho oblíbil a všude s ním chodil. Kde byl muž, tam byl kocour. Chodil mu u nohy jako pes. Čekal na něj u branky, když se vracel z práce a svoji radost ze setkání dával najevo tak přesvědčivě, že během pár týdnů manžel obrátil o 180 stupňů :_/ Kocour se stal jeho miláčkem a po něm další a další.... Ale nejsilnější citové pouto měl asi ke Kimovi. Toho doslova zbožňoval. Když jsme o Kima přišli, po hodně dlouhé době jsem ho viděla brečet:_/
Nadine (27.01.2009 10:56:33) napsal: Vždycky jsem moc chtěla kočičku, ale manžel nesouhlasil. Nevím proč, ale stále u něj převládaly mýty typu - kočka je falešná a páchne. Nakonec jsem ji dostala k narozeninám. Za pár dní ji neskutečně zamiloval. Dnes už jsou to kočičky tři, další dvě u známé a ještě králíček :-) :-( Bohužel, tenhle názor přetrvává u hodně lidí. Já mám čtyři a když přijde někdo, kdo to neví (oni se před cizími doslova vypaří), ani ho nenapadne, že mám kočky - žádný zápach.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?