Diskuze kočička nepije

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, obávám se, že Vaše kočička bude potřebovat infuzi na doplnění tekutin. Nebo jí kdyžtak ještě uvařte masíčko (kuřecí prsa) a dejte jí tam více vývaru. Ale nečekejte dlouho, protože nedostatek tekutin a ještě při braní antibiotik může kočičku ohrozit na životě... Žaneta Š. (02.06.2012 15:58:07) napsal: Zdravím, prosím vás o radu. Mám kočičku na antibiotikách a nechce se jí pít, k misce pouze přijde, čuchne a odejde. Už jsem z ní zoufalá... misky s vodou má rozmístěné po bytě, fontánku jsem už taky koupila, ale bez úspěchu. Přestala pít z ničeho nic. Už toho mám vyzkoušeného a nic nezabírá...Nemáte někdo nějaký nápad? musím jí dávat vodu stříkačkou a je to tak na prd :-(
Zkuste napsat váš dotaz do poradny;-D ;-D ;-D
Zdravím, prosím vás o radu. Mám kočičku na antibiotikách a nechce se jí pít, k misce pouze přijde, čuchne a odejde. Už jsem z ní zoufalá... misky s vodou má rozmístěné po bytě, fontánku jsem už taky koupila, ale bez úspěchu. Přestala pít z ničeho nic. Už toho mám vyzkoušeného a nic nezabírá...Nemáte někdo nějaký nápad? musím jí dávat vodu stříkačkou a je to tak na prd :-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?