Diskuze Kočička se Mrouská!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, prosím nutně o radu! Naše kočička pořád mňouká a mňouká!!! Nejde ji vůbec uklidnit. Všichni jsme opravdu z toho na nervy. Taky nám kočička pořád uleháva na zemi, převaluje se, je zákeřná, kouše! Řve jako dítě! Co dělat? Určitě kastrovat, to vím, ale jak ji uklidnit, co prostě dělat?:-( :-( :-(
Ano :-) Ze začátku než se to ustálí, může kočička mrouskat i 2 měsíce v kuse, jako se to stalo mě.... Budete muset tu pubertu přetrpět ;-)
Ahoj tak moje Šarlotka, je jí 6 měsíců, včera začala mrouskat taky. Přijde mi to dost brzy no.... ale co nějak se to musí vydržet :D :D :D :D jedna domrouskala a začla druhá...chudinka moje malá ;-)
Jana (07.01.2013 12:04:23) napsal: co takhle zkusit sušenou šantu kočičí? U mého kocoura docela zabrala. Dá se sehnat i v zahradnictví v květináčku. Pak jen usušit, dát do plátěného pytlíku a dát kočce a budete koukat, co to s ní udělá. Každopádně na chvíli jí to zaměstná. Jinak to budete muset přetrpět, nedá se nic dělat. Na kastraci je ještě opravdu mladá, radši ještě počkejte. Nejlepší by bylo kastrovat dospělou kočku, když už má všechny orgány a kosti plně vyvinuté. No, ale jak už mrouská, to znamená, že už má všechny orgány vyvinuté, ne?
Aniora (29.12.2012 19:37:26) napsal: Vím, že nám bude určitě lézt na nervy. No, už to nedělá;-) Po novém roce bude mít 6 měsíců, takže si myslím, že mrouskání nastalo na správnou dobu, ale vet nám říkal, že kastrovat máme až v únoru, není to nějak pozdě? Za 2 měsíce bude mít 7 měsíců... Snad to zvládneme:D co takhle zkusit sušenou šantu kočičí? U mého kocoura docela zabrala. Dá se sehnat i v zahradnictví v květináčku. Pak jen usušit, dát do plátěného pytlíku a dát kočce a budete koukat, co to s ní udělá. Každopádně na chvíli jí to zaměstná. Jinak to budete muset přetrpět, nedá se nic dělat. Na kastraci je ještě opravdu mladá, radši ještě počkejte. Nejlepší by bylo kastrovat dospělou kočku, když už má všechny orgány a kosti plně vyvinuté.
Aniora (29.12.2012 12:37:41) napsal: Ahoj, prosím nutně o radu! Naše kočička pořád mňouká a mňouká!!! Nejde ji vůbec uklidnit. Všichni jsme opravdu z toho na nervy. Taky nám kočička pořád uleháva na zemi, převaluje se, je zákeřná, kouše! Řve jako dítě! Co dělat? Určitě kastrovat, to vím, ale jak ji uklidnit, co prostě dělat?:-( :-( :-( řešit se to dá,já když moje tehdy půlroční kočka se mrouskala už asi 8smý den,zajela jsem k veterináři a ten mi nabídl,že jí píchne antikoncepci a tím pádem přestane mrouskat.Zabralo to za dva dny a to byla úleva...Řvala bez přestání celý dny,já ksem chodila doma celý týden se špuntami v uších.Pak nás normálně objednal asi za měsíc a půl na kastraci.Antikoncepce zabírá cca půl roku,to znamená,že půl roku kočka nemrouská...
aniora (29.12.2012 12:37:41) napsal: Ahoj, prosím nutně o radu! Naše kočička pořád mňouká a mňouká!!! Nejde ji vůbec uklidnit. Všichni jsme opravdu z toho na nervy. Taky nám kočička pořád uleháva na zemi, převaluje se, je zákeřná, kouše! Řve jako dítě! Co dělat? Určitě kastrovat, to vím, ale jak ji uklidnit, co prostě dělat?:-( :-( :-( Znám to, je to hrozné, ale musíte to vydržet. 7 měsíců není na kastraci pozdě - pro zdraví kočičky je lepší čím později tím lépe.
Baree (29.12.2012 12:57:11) napsal: Asi vás zklamu, ale mrouskající se kočička Vám prostě na nervy lézt bude. Zvláštní je, že kouše, protože v období mrouskání jsou kočičky zpravidla mazlivější no ale každá je jiná. Budete to prostě muset vydržet a až jí toto období skončí dejte jí kastrovat. Ještě je nutno podotknout, že kastrace není vždy 100% úspěšná a i přes ní se najdou kočičky, které mrouskat nepřestanou. Je to ojedinělé, ale stává se to. Přeji Vám pevné nervy ;-) Vím, že nám bude určitě lézt na nervy. No, už to nedělá;-) Po novém roce bude mít 6 měsíců, takže si myslím, že mrouskání nastalo na správnou dobu, ale vet nám říkal, že kastrovat máme až v únoru, není to nějak pozdě? Za 2 měsíce bude mít 7 měsíců... Snad to zvládneme:D
Asi vás zklamu, ale mrouskající se kočička Vám prostě na nervy lézt bude. Zvláštní je, že kouše, protože v období mrouskání jsou kočičky zpravidla mazlivější no ale každá je jiná. Budete to prostě muset vydržet a až jí toto období skončí dejte jí kastrovat. Ještě je nutno podotknout, že kastrace není vždy 100% úspěšná a i přes ní se najdou kočičky, které mrouskat nepřestanou. Je to ojedinělé, ale stává se to. Přeji Vám pevné nervy ;-) aniora (29.12.2012 12:37:41) napsal: Ahoj, prosím nutně o radu! Naše kočička pořád mňouká a mňouká!!! Nejde ji vůbec uklidnit. Všichni jsme opravdu z toho na nervy. Taky nám kočička pořád uleháva na zemi, převaluje se, je zákeřná, kouše! Řve jako dítě! Co dělat? Určitě kastrovat, to vím, ale jak ji uklidnit, co prostě dělat?:-( :-( :-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?