Diskuze Kočičky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Když mi někdo řekne co pro mě jsou kočičky, nebudu přemyšlet a řeknu miláčci. Miluju jejich povahu, hravost, jemnou srst atd. Naše mourinka je dokonce tak hravá že když jsem se koupala v bazénu, skčila na okraj a koukala se na mě. :D
RedBulíci (06.08.2013 11:22:01) napsal: Nebo přísloví "Kdo si myslí,že se láska nedá koupit,zapomněl na psy" by se mělo přepsat na "Kdo si myslí,že se láska nedá koupit,zapomněl na psy A KOČKY" ;-) Přesně tak 8-} Jak někdo může říct, že pes miluje nejvíce své pány. A co kočky, ty snad svoje lidi nemilují? Co by daly za lásku kočičky z útulku, ty tam přímo trpí :_/
♥Aniora a mazlíčci♥ (04.08.2013 18:35:39) napsal: Nesnáším, když moje sestřenice řekne, že pes je věrnější než kočka :_/ Hned mě to vytočí a mám chuť ji něco říct... Já kočky přímo miluji a tu svoji bych nevyměnila ani za nic... ;-) Přesně. Psi jsou nejméně věrnější než kočky já si ji včera hladila vedle sebe a ona si na mě vylezla a tulila se ke mě, :-DD ;-D ;-) :-) :D 8-)
♥Aniora a mazlíčci♥ (06.08.2013 05:41:06) napsal: Jako, já neříkám, že psi jsou nejméně věrnější. Já jen nemám ráda, když moje sestřenice nadává na mou kočku, že na ní prská (moje kočka se odjakživa bojí cizích lidí - je po matce). Pořád chválí jen svého pejsánka a jinak všichni lidé, kteří k nám přijdou na návštěvu říkají, že máme naši kočku zavřít do útulku za mříže, že si to prý i zaslouží! Parkrát jsem kvůli tomu udělala před nimi scény a brečela jsem... Alespoň jeden člověk, který u nás byl už pochopil, že naše kočka není agresivní puma. Naše kočička si zamilovala 2 stejné plyšáčky (klíčenky), a tahá je všude po domě. No, a k nám právě přišla návštěva, když ona s těma plyšáčkama usnula. Mohla jsem si s ní dělat co chci :D Na návštěvě byla u nás jedna paní, která zbožňuje kočky a doma má 3... Takže, když naše kočička spala, tak si ji mohla pohladit a já jsem ji vysvětlovala, že naše kočka není zlá, jen má geny po matce, které zdědila. A bohužel, to jsou geny špatné :-( Ale co s tím nadělám. Kočka mě má ráda nejvíc z celé rodiny a už ignoruji věčné pomlouvání mé kočky. ;-) ;-) ;-) Já svou kočku prostě nikdy za nic nevyměním! :-D Já taky ne.
Pes a kočka Naprosto odlišná stvoření, ale přitom tak úžasná. Psy miluju právě proto, jak se dokáží zavděčit pánu. Jak mají radost, když jdeme ven. Můžu si s nimi sednout a povídat si s nima a oni se na mě dívají, jako že mě opravdu poslouchají a když dopovídám, oblíznou mi tvář a vyrazí za tím ptákem co sedí v houští :D U koček zase miluju tu jejich samostatnost. Oni si přijdou, když chtějí pomazlit oni si mˇouknou, když chtějí najíst. Prostě k sobě člověka k sobě pustí ažkdyž ony chtějí, ne když chceme my a to je třeba respektovat. pes a kočka je každý jiný a nesnáším, když je někdo hází do jednoho pytle. když někdo upřednostňuje psa nebo kočku je mi to jedno, ale nemám ráda, když někdo říká, že kočka je lepší nebo pes jelepší -_-.. Doufám, že k nám do domácnosti zase nějaká kočička přijde. Docela mi chybí, jak si zničehonic vyskočí na klín a vrní tam třeba i hodinu a pak z nenadání seskočí na zem utěče. A její mňoukání na přivítanou, když jsem se vracela ze školy...
Nebo přísloví "Kdo si myslí,že se láska nedá koupit,zapomněl na psy" by se mělo přepsat na "Kdo si myslí,že se láska nedá koupit,zapomněl na psy A KOČKY" ;-)
McMicka (05.08.2013 11:58:06) napsal: Přesně. Psi jsou nejméně věrnější než kočky já si ji včera hladila vedle sebe a ona si na mě vylezla a tulila se ke mě, :-DD ;-D ;-) :-) :D 8-) Jako, já neříkám, že psi jsou nejméně věrnější. Já jen nemám ráda, když moje sestřenice nadává na mou kočku, že na ní prská (moje kočka se odjakživa bojí cizích lidí - je po matce). Pořád chválí jen svého pejsánka a jinak všichni lidé, kteří k nám přijdou na návštěvu říkají, že máme naši kočku zavřít do útulku za mříže, že si to prý i zaslouží! Parkrát jsem kvůli tomu udělala před nimi scény a brečela jsem... Alespoň jeden člověk, který u nás byl už pochopil, že naše kočka není agresivní puma. Naše kočička si zamilovala 2 stejné plyšáčky (klíčenky), a tahá je všude po domě. No, a k nám právě přišla návštěva, když ona s těma plyšáčkama usnula. Mohla jsem si s ní dělat co chci :D Na návštěvě byla u nás jedna paní, která zbožňuje kočky a doma má 3... Takže, když naše kočička spala, tak si ji mohla pohladit a já jsem ji vysvětlovala, že naše kočka není zlá, jen má geny po matce, které zdědila. A bohužel, to jsou geny špatné :-( Ale co s tím nadělám. Kočka mě má ráda nejvíc z celé rodiny a už ignoruji věčné pomlouvání mé kočky. ;-) ;-) ;-) Já svou kočku prostě nikdy za nic nevyměním! :-D
McMicka (04.08.2013 16:41:32) napsal: Když mi někdo řekne co pro mě jsou kočičky, nebudu přemyšlet a řeknu miláčci. Miluju jejich povahu, hravost, jemnou srst atd. Naše mourinka je dokonce tak hravá že když jsem se koupala v bazénu, skčila na okraj a koukala se na mě. :D Nesnáším, když moje sestřenice řekne, že pes je věrnější než kočka :_/ Hned mě to vytočí a mám chuť ji něco říct... Já kočky přímo miluji a tu svoji bych nevyměnila ani za nic... ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?