Diskuze kočka ci kocour?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Andee (17.01.2011 15:54:44) napsal: Ahoj, už delší dobu přemýšlím o koupi kočičky na mazlíčka. Slyšela jsem, že by bylo vhodnější si pořídit kočičku, protože kocour by mi mohl do určité doby doma porůčovata(značkovat?). Takže jak to tedy opravdu je? Mám si radši pořídit kočku? Díky 8-) Pořiďte si oba!;-) Kocour bude značkovat a kočka bude zpívat!>:) Ale rozhodně se s nimi nebudete nudit a oni také ne. :-DD
Dušan (20.01.2011 14:37:36) napsal: No ono je myslím důležitější mít jasno v pojmu "koupit si kočku na mazlíčka". Až to zjistíš, uvidíš, že až tak nezáleží, zda kočka či kocour. Co je k nepochopení na tom, že kočka se obvykle projevuje hlasitěji (+jiné projevy) když se mrouská, což může být stejně "obtěžující" jako značkování kocoura? Kdo ví, až kočičák dospěje (on či ona), že to bude kliďas? Je to snad živá bytost se svými projevy! Párek kočičáků obvykle prosperuje lépe než jedináček a ušetří se spousta případných budoucích problémů a já to jen s lehkou nadsázkou navrhl. Jestli nechápeš mj. špetku humoru, alespoň se do mne nenavážej! promiň :_/ já ale nemám ráda když někdo vážné věci řeší humorem:_/ odpouštíš?? :_/
Kačka (20.01.2011 14:07:03) napsal: Je ti kolik?? že nechápeš že řeší důležitou věc8-} No ono je myslím důležitější mít jasno v pojmu "koupit si kočku na mazlíčka". Až to zjistíš, uvidíš, že až tak nezáleží, zda kočka či kocour. Co je k nepochopení na tom, že kočka se obvykle projevuje hlasitěji (+jiné projevy) když se mrouská, což může být stejně "obtěžující" jako značkování kocoura? Kdo ví, až kočičák dospěje (on či ona), že to bude kliďas? Je to snad živá bytost se svými projevy! Párek kočičáků obvykle prosperuje lépe než jedináček a ušetří se spousta případných budoucích problémů a já to jen s lehkou nadsázkou navrhl. Jestli nechápeš mj. špetku humoru, alespoň se do mne nenavážej!
Dušan (20.01.2011 10:12:56) napsal: Pořiďte si oba!;-) Kocour bude značkovat a kočka bude zpívat!>:) Ale rozhodně se s nimi nebudete nudit a oni také ne. :-DD Je ti kolik?? že nechápeš že řeší důležitou věc8-}
Andee (17.01.2011 15:54:44) napsal: Ahoj, už delší dobu přemýšlím o koupi kočičky na mazlíčka. Slyšela jsem, že by bylo vhodnější si pořídit kočičku, protože kocour by mi mohl do určité doby doma porůčovata(značkovat?). Takže jak to tedy opravdu je? Mám si radši pořídit kočku? Díky 8-) Ještě něco toulání taky můžeš zabránit kastrací;-)
Andee (17.01.2011 15:54:44) napsal: Ahoj, už delší dobu přemýšlím o koupi kočičky na mazlíčka. Slyšela jsem, že by bylo vhodnější si pořídit kočičku, protože kocour by mi mohl do určité doby doma porůčovata(značkovat?). Takže jak to tedy opravdu je? Mám si radši pořídit kočku? Díky 8-) Ano.Kocouři opravdu značkují,ale tomu můžeš zabránit kastrací.kocouři se více toulají.Ale nemohou mít koťata.Ale kočky v období říje jsou také mistři v úniku.Ale můj kocour se moc netoulá:-DD .Teď je to na tobě;-) Kačka
Ahoj, už delší dobu přemýšlím o koupi kočičky na mazlíčka. Slyšela jsem, že by bylo vhodnější si pořídit kočičku, protože kocour by mi mohl do určité doby doma porůčovata(značkovat?). Takže jak to tedy opravdu je? Mám si radši pořídit kočku? Díky 8-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?