Diskuze Kočka domácí přímo gaučová

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

My máme doma dvě kočičky, kocourka si vyžádal manžel a ten je z vesnice, kde by ho dříve nebo později porazilo auto, nebo by se mu jistě stalo něco jiného nemilého. Takže si myslím podle toho jak vypadá a chová se, že mu nejenže nic neschází, ale ani by snad neměnil. A ta druhá, tu jsme si vzali z útulku a řekla bych tak na sto procent, že kdyby mohla promluvit, tak by Vám za tu Vaší, kterou jste do útulku nedala moc poděkovala. Útulek je místečko, kde je jim jistě lépe než na nebezpečné ulici, ale být u někoho, kdo ho má rád a udělá si na něj čas je jistě pro každé zvířátko k nezaplacení. A co se týká toho, že nechodí ven. Nelamte si s tím hlavu, co ji u Vás chybí? Nemyslím si, že by jakékoli kočičce chyběl hlad, nebezpečí, které na ni číhá na každém kroku. Přeji Vám i Vaší kočičce spoustu keásných společně strávených a promazlených let.
Moje kočička Natty,nebo taky Natýšek,je kočka domácí a přímo gaučová a myslím ,ba vidím,že je tak spokojená.Je to kočička plachá,nemá ráda moc ruch kolem sebe a chce svůj klid.Ven chodí na balkon.bydlím ve 12 poschodí v prostřed města.Tak aby běhala venku je nemožné.Někdo řekne,bába jedna sobecká,proč si tu kočku pořizuje,když pak chudák zvíře nemůže ven.Možná máte pravdu.Ale je to nalezenec a byly dvě možnosti.Buď já a panelák,nebo útulek.Pro co by jste byli vy,bít tou kočkou?Vybrala si dobrovolně mně.A já bych nikdy nepřenesla přes srdce,že jsem jí mohla dát domov ale kvůli tomu,že bydlím v paneláku,šla do útulku.Bábina
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?