Diskuze Kočka je pro mě osobnost, bohyně a lék na stres.

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hezký psaní.Ztotožňuji se s vámi,mám dvě kočičí potvůrky a mám je stejně ráda,jako vy tu vaší.Kočky dokážou pomoci,když má člověk špatnou náladu,nebo mu není dobře,hned se přijdou pomazlit a já bych je nedala za nic na světě:-)
Kočky jsou z Vesmíru , jsou tajemné , jsou mimozemšťané . Kočku nikdy ,, nepřečteš,, zjistíš o ní jen to , co ti dovolí ona. Jsou léčitelky, kamarádky (i kocouři, abych na ně nezapomněla) . Jsou to osobnosti . Bez nich by byl svět smutný ..
Ketty (24.07.2017 08:10:08) napsal: Och líp bych to neuměla napsat vše si vystihla ;-) AMEN.
Miki (24.11.2015 20:06:31) napsal: Kočky jsou z Vesmíru , jsou tajemné , jsou mimozemšťané . Kočku nikdy ,, nepřečteš,, zjistíš o ní jen to , co ti dovolí ona. Jsou léčitelky, kamarádky (i kocouři, abych na ně nezapomněla) . Jsou to osobnosti . Bez nich by byl svět smutný .. Och líp bych to neuměla napsat vše si vystihla ;-)
Má kočička je sice z depozita a prošla smutnou minulostí, nicméně na lidi nezanevřela a o to větší míru empatie a intuice má. Zbožňuju jí, protože mi pomáhá po příchodu z práce svou přítomností , abych se uvolnila a vypustila všechen pracovní stres. Svým lísáním okolo mě dokáže plně zaměstnat mou mysl a tím mi stočí myšlenky na ni, a to potřebuji. A i když se vidíme jen večer, je vděčná a je tu pro mě. A já zase cítím zodpovědnost k ní a vím, že už jí nemůžu zklamat, když už jednou byla zklamaná. Vím, že na mě spoléhá a že mi plně věří. Večer přijdu z práce a ona mě vítá, už čeká a ví, že jdu. Občas je jako pejsek:) Je to moc hezké, asi o to spíš, když člověk je "single" a žije sám. Vážně to moc pomáhá. Zbožňuju společné mazlení večer u zpráv, nebo blbnutí a jen tak ji pozoruju. Nepotřebuje být ovládána a to je to magické. Je tak krásně nezávislá, chce být obdivovaná a já si to užívám. Stačí mi se na ní dívat, jak se nese po bytě. I tahle maličkost dělá mnoho. Je to peršanka- a tak se češe, a češe se naštěstí docela ráda. Nastavuje hlavičku, jakoby říkala: " A teď pod krkem", a vlastně je to nakonec celé v její režii-a vlastně mě má ve všem pěkně na háku:) A pak ta její královská vybíravost a dělání přesného opaku toho, co by člověk chtěl, aby dělala:) Občas je to prostě legrace a mám ji za tuhle kočičí povahu moc ráda. Respektuji ji a obdivuji už jen proto, že i přes trápení, které zažila, neměla problém lidem znovu důvěřovat. Je to silná osobnost a moje krásná majestátní princezna, která ví, jak mě uvolnit a navodit dobrou náladu.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?