Diskuze Kočka kouše do věcí

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den potřebuji pomoci...hledala jsem to všude, ale nic jsem nenašla...máme kocoura mainskou mývalí a kouše do tvrdých věcí. Např.: klika u okna, dřevěná židle...atd...vysloveně potřebuje něco kousat, ale ve zverimexu nic nemají. Máte někdo s tímto také zkušenost. Pokud ano poraďte...Děkuji
Kéty (18.02.2011 13:37:45) napsal: Dobrý den potřebuji pomoci...hledala jsem to všude, ale nic jsem nenašla...máme kocoura mainskou mývalí a kouše do tvrdých věcí. Např.: klika u okna, dřevěná židle...atd...vysloveně potřebuje něco kousat, ale ve zverimexu nic nemají. Máte někdo s tímto také zkušenost. Pokud ano poraďte...Děkuji Máme dvě kočky a dělaly to samé. Až nám někdo poradil přinést kočkám kousek větvičky ze stromu. Tak jsme to zkusili. Kočky si s tím hrají a okusují a dají ostatním věcem pokoj.:-)
Kéty (18.02.2011 13:37:45) napsal: Dobrý den potřebuji pomoci...hledala jsem to všude, ale nic jsem nenašla...máme kocoura mainskou mývalí a kouše do tvrdých věcí. Např.: klika u okna, dřevěná židle...atd...vysloveně potřebuje něco kousat, ale ve zverimexu nic nemají. Máte někdo s tímto také zkušenost. Pokud ano poraďte...Děkuji Moje kamarádka koupila kčkám normální kousadlo pro děti:-DD ale třebe sestřenice jim dala desku,špalky a různé hračky a vše se spravilo;-)
Kéty (18.02.2011 13:37:45) napsal: Dobrý den potřebuji pomoci...hledala jsem to všude, ale nic jsem nenašla...máme kocoura mainskou mývalí a kouše do tvrdých věcí. Např.: klika u okna, dřevěná židle...atd...vysloveně potřebuje něco kousat, ale ve zverimexu nic nemají. Máte někdo s tímto také zkušenost. Pokud ano poraďte...Děkuji Někde jsem četl a sám jsem to i vyzkoušel, že kočky nesnášejí vůni mandarinek, tak to zkuste potřít, třebe jen trochu kůrou.
V prodejnách zveremexu a jiných,kde prodávají potřeby pro chovatele porodávají spray kterým se má postříkat to,co nechcete aby kočka ničila.Název mi vypadl z hlavy i peneženky.Bylo to na nic,Natty nejraději kožené věci.Ale náhodou jsem přišla na to,že to co:-) pořete citronem,nebo alespoň citronovou vůní,dost jim to zprotiváte.Musí se to udělat několikrát aby to v těch chlupatých makovičkách zůstalo,že to není dobré.Mně to pomohlo,ale byla to náhoda.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?