Diskuze Kočka na vodítku

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

taky bych ji naucila chodit na voditku,ale jsi myslim ze je to zbytecne!! !! !! !!
Lakme (09.07.2011 16:47:18) napsal: Ráda bych naučila Kočku chodit ven. Od přírody je zvědavá a srábek zároveň :) Zajímalo by mě, jak jste vy začínali učit kočky na postroj a procházení se venku. samozřejmě neočekávám, že to půjde jako se psem, ale nechci ji od toho odradil, přeci jen je to kočka, co žije v bytě a možná by si ráda venku i počichala:-DD Dobrý den, Z vlastní zkušenosti Vám mohu poradit, že kočky vodítka moc nemusí. Pokud chcete, aby šla ven, normálně ji pusťte, pokud máte v okolí nějaký parčík, počkejte a kočička se Vám vrátí a přijde za Vámi. Nebude chtít nikde zůstat sama, a určitě ne ze začátku. Dělala jsem to stejně i když jsem bydlela v pátém patře paneláku. Kočička počkala dole než ji někdo otevřel a pak vyběhla až nahoru za mnou. Pokud kočička začne chodit ven měla byste jí změnit krmivo, z vlastní zkušenosti Vám mohu doporučit Purinu One Adult.
Ráda bych naučila Kočku chodit ven. Od přírody je zvědavá a srábek zároveň :) Zajímalo by mě, jak jste vy začínali učit kočky na postroj a procházení se venku. samozřejmě neočekávám, že to půjde jako se psem, ale nechci ji od toho odradil, přeci jen je to kočka, co žije v bytě a možná by si ráda venku i počichala:-DD
ponik (30.09.2011 18:30:59) napsal: taky bych ji naucila chodit na voditku,ale jsi myslim ze je to zbytecne!! !! !! !! i pro mě je zbytečné. kočky jsou stále venku, tak proč by jsme ji brali na vodítko.
Já mám zkušenost se svým kocourem (britský mramorový), že z vodítka má trauma, poté co jsme ho s manželem do něho "navlékli" a vzali ven. Jeho zvědavost jsme řešili tím, že dva roky byl jen bytový kocourek koukající z parapetu ven,ale po dvou letech jsme ho začali brávat před dům bez vodítka. Velmi se bál a v posdstatě bojí do dnešního dne, ikdyž se trochu otrkal. Myslím, že je to i o vztahu,;-)protože chodí za námi kolem domu jako pejsek a musí být neustále otevřené dveře od domu a my s ním, ikdyž si někdy odskočí a schoulí se v křoví (max. 10 min.). Je to určitě i o místě, kde žijete. Bydlíme v bytě, ale ne na sídlišti, takže sousedi našeho miláčka respektují a je pro ně atrakce.
Co se vodítka týče, u nás je používané jako superpomocník při návštěvě veterináře. Na pobyt venku je to asi taky fajn, ale slyšela jsem názor, že pokud se kočka lekne (a v neznámém, nezvyklém prostředí se lekne čehokoliv), dokáže se vyvlíknout i z postroje krk-hruď, tak pozor. Pohov :D
Lakme (09.07.2011 16:47:18) napsal: Ráda bych naučila Kočku chodit ven. Od přírody je zvědavá a srábek zároveň :) Zajímalo by mě, jak jste vy začínali učit kočky na postroj a procházení se venku. samozřejmě neočekávám, že to půjde jako se psem, ale nechci ji od toho odradil, přeci jen je to kočka, co žije v bytě a možná by si ráda venku i počichala:-DD Jako se psem to nejde, ti jsou špatně ovladatelní a věčně uštěkaní;-) :-) Ale vážně, podařilo se nám dostat s Julinkou na úroveň, kdy vodítko prakticky nepotřebuje.:_/ Ale samozřejmě vždy záleží na prostředí! Něco o zkušenostech je zdehttp://kocici.net/clanky/76-kocka-na-prochazce Přeji hodně štěstí.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?