Diskuze Kočka nám utekla ven!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Zdravím, uteklo mi 3 měsíční kotě a já se strašně bojím že umře hlady, nestihla jsem vylepit plakáty nic, protože jsem za chvíli odlétala do zahradničí. !! !! !! !! :( :( :( :( :( :_( :_( :_( :_( :_( :-( :-(
MIKOTI (09.05.2013 01:53:33) napsal: Pokud nepočítáte s koťátky,tak kastrovat co nejdříve.Jinak se bude snažit opět utéct...už si to vyzkoušela a ví,že to jde.Pravděpodobně se po krátkém čase zklidní a může se i začít mazlit.Ale každá ta potvůrka je jiná,není to pravidlo.8-} :-) Samozřejmě ji necháme vykastrovat!! 8-} To její mrouskání se vůbec nedá poslouchat :D Snad se nám to už nikdy nestane, nechci to už nikdy zažít :-)
♥Aniora a Jůlinka♥ (08.05.2013 18:04:39) napsal: Zdravím, dneska asi před půl hodinou, nám naše kočka (9 měsiční, zatím nevykastrovaná) utekla ven. Nešlo ji vůbec chytit, byla úplně někde jakoby v ráji. Skákala jak jen vysoko mohla, hrála si s květinami, chytala mouchy, číhala na ptáky. Chytali jsme ji asi 15 minut. Máme to hloupé, jalikož za naší zahradou hned stojí les, stačí jen přelézt plot, a je někde fuč... Dobře, za 15 minut se nám ji konečně podařilo chytit, vlastně my jsme ji nechytili. Dobrovolně se vrátila domů. Šla jsem ji umyt packy, jako vždy, ale začala na mě trochu syčet, bylo to asi kvůli tomu, že jsem nechtíc na ní nalila více vody. Pak začala syčet i na mamku, a ta jako vždycky říká "Ta kočka je zlá, hnusná kočička", to já nesnáším! Pak si se mnou chvíli hrála, to už byla konečně normální. Teď spí a dá se už pohladit na hlavičce a na bříšku. Kočka nám utekla přes celé otevřené okno, protože mamka okno myla a někde si odskočila, a potom kočka fuč... Kočka se nám právě teď mrouská tichým způsobem (Vydáva divný zvuk něco jako vrnění, mňouká, uleháva na podlaze, povaluje se na podlaze). Bude mít po kastraci jiné chování? Bude mazlivá a aspoň bude klidnější? Na kastraci jdeme tento měsíc. Děkuji za vaši odpověď...;-) Pokud nepočítáte s koťátky,tak kastrovat co nejdříve.Jinak se bude snažit opět utéct...už si to vyzkoušela a ví,že to jde.Pravděpodobně se po krátkém čase zklidní a může se i začít mazlit.Ale každá ta potvůrka je jiná,není to pravidlo.8-} :-)
<blockquote>♥Aniora a Jůlinka♥ (08.05.2013 18:04:39) napsal: Zdravím, dneska asi před půl hodinou, nám naše kočka (9 měsiční, zatím nevykastrovaná) utekla ven. Nešlo ji vůbec chytit, byla úplně někde jakoby v ráji. Skákala jak jen vysoko mohla, hrála si s květinami, chytala mouchy, číhala na ptáky. Chytali jsme ji asi 15 minut. Máme to hloupé, jalikož za naší zahradou hned stojí les, stačí jen přelézt plot, a je někde fuč... Dobře, za 15 minut se nám ji konečně podařilo chytit, vlastně my jsme ji nechytili. Dobrovolně se vrátila domů. Šla jsem ji umyt packy, jako vždy, ale začala na mě trochu syčet, bylo to asi kvůli tomu, že jsem nechtíc na ní nalila více vody. Pak začala syčet i na mamku, a ta jako vždycky říká "Ta kočka je zlá, hnusná kočička", to já nesnáším! Pak si se mnou chvíli hrála, to už byla konečně normální. Teď spí a dá se už pohladit na hlavičce a na bříšku. Kočka nám utekla přes celé otevřené okno, protože mamka okno myla a někde si odskočila, a potom kočka fuč... Kočka se nám právě teď mrouská tichým způsobem (Vydáva divný zvuk něco jako vrnění, mňouká, uleháva na podlaze, povaluje se na podlaze). Bude mít po kastraci jiné chování? Bude mazlivá a aspoň bude klidnější? Na kastraci jdeme tento měsíc. Děkuji za vaši odpověď...;-) </blockq Kastrovat co nejdříve,jinak se bude pravděpodobně snažit utíkat i nadále.8-} Měla by se potom zklidnit,ale každá kočka je jiná.:-)
♥Aniora a Jůlinka♥ (08.05.2013 18:04:39) napsal: Zdravím, dneska asi před půl hodinou, nám naše kočka (9 měsiční, zatím nevykastrovaná) utekla ven. Nešlo ji vůbec chytit, byla úplně někde jakoby v ráji. Skákala jak jen vysoko mohla, hrála si s květinami, chytala mouchy, číhala na ptáky. Chytali jsme ji asi 15 minut. Máme to hloupé, jalikož za naší zahradou hned stojí les, stačí jen přelézt plot, a je někde fuč... Dobře, za 15 minut se nám ji konečně podařilo chytit, vlastně my jsme ji nechytili. Dobrovolně se vrátila domů. Šla jsem ji umyt packy, jako vždy, ale začala na mě trochu syčet, bylo to asi kvůli tomu, že jsem nechtíc na ní nalila více vody. Pak začala syčet i na mamku, a ta jako vždycky říká "Ta kočka je zlá, hnusná kočička", to já nesnáším! Pak si se mnou chvíli hrála, to už byla konečně normální. Teď spí a dá se už pohladit na hlavičce a na bříšku. Kočka nám utekla přes celé otevřené okno, protože mamka okno myla a někde si odskočila, a potom kočka fuč... Kočka se nám právě teď mrouská tichým způsobem (Vydáva divný zvuk něco jako vrnění, mňouká, uleháva na podlaze, povaluje se na podlaze). Bude mít po kastraci jiné chování? Bude mazlivá a aspoň bude klidnější? Na kastraci jdeme tento měsíc. Děkuji za vaši odpověď...;-) :-D Pravděpodobně se trochu změní, ale nepočítejte, že hned. Několik měsíců trvá, než se v v organismu změní hormonální hladina.
Zdravím, dneska asi před půl hodinou, nám naše kočka (9 měsiční, zatím nevykastrovaná) utekla ven. Nešlo ji vůbec chytit, byla úplně někde jakoby v ráji. Skákala jak jen vysoko mohla, hrála si s květinami, chytala mouchy, číhala na ptáky. Chytali jsme ji asi 15 minut. Máme to hloupé, jalikož za naší zahradou hned stojí les, stačí jen přelézt plot, a je někde fuč... Dobře, za 15 minut se nám ji konečně podařilo chytit, vlastně my jsme ji nechytili. Dobrovolně se vrátila domů. Šla jsem ji umyt packy, jako vždy, ale začala na mě trochu syčet, bylo to asi kvůli tomu, že jsem nechtíc na ní nalila více vody. Pak začala syčet i na mamku, a ta jako vždycky říká "Ta kočka je zlá, hnusná kočička", to já nesnáším! Pak si se mnou chvíli hrála, to už byla konečně normální. Teď spí a dá se už pohladit na hlavičce a na bříšku. Kočka nám utekla přes celé otevřené okno, protože mamka okno myla a někde si odskočila, a potom kočka fuč... Kočka se nám právě teď mrouská tichým způsobem (Vydáva divný zvuk něco jako vrnění, mňouká, uleháva na podlaze, povaluje se na podlaze). Bude mít po kastraci jiné chování? Bude mazlivá a aspoň bude klidnější? Na kastraci jdeme tento měsíc. Děkuji za vaši odpověď...;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?