Diskuze Kočka nemá mléko, koťatka nechtějí pít z lahvičky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, v neděli 25.5. se narodilo naší kočičce Maggie 5 koťátek. Byli jsme raději na veterině, jelikož byla velice neklidná, vynášela koťátka ven z porodnice a občas na ně i vrčela. Zjistili, že nemá dostatek mléka, tudíž jsme dostali mléko na dokrmení. Dorazili jsme domů, byla klidnější a začala se o koťátka starat, cca. 4 hodiny a poté byla zase velice nervózní - napadlo nás, že by to mohlo být z toho důvodu, že nemá dostatek mléka a bojí se o ně. Koťátka krmí, snaží se, ale asi nevyzbyde pro všechny - jen na ty největší bojovníky. Máme 3 cca kolem 90g a pak 2 kolem 70g - ti to mají samozřejmě těžké a přijde mi, že ani neumějí moc sát. Všichni se snaží jen o jeden, max dva cecíky (v nich je pravděpodobně mléko).. ale než se probojují ti menší, tak usnou únavou. Poté tak 2 hodiny spí a celé se to opakuje.. Nevím, ale jestli spí, že jsou spokojení nebo naopak tak zesláblí. Zkoušeli jsme je krmit z lahvičky, ale nechtějí, hrozně sebou škubají, vřískají a ne a ne se napít. Mám strach, abych jim ještě neublížila, četla jsem o té pneumonii, když se špatně podává mléko z lahvičky. Z toho mám děsný strach a když sebou jen trochu škubne, tak přestávám krmit. Volala jsem na 2 veteriny - každý jiný názor - jeden ať dokrmujeme druhý, že se maminka postará sama. Možná mám "trapný" dotaz, nicméně jsem nezkušená chovatelka a nechci něco zanedbat.. Děkuji moc za jakoukoliv radu!! Zdraví Maggie :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?