Diskuze Kočka neni tvor do klece

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

To je jasné, že se o něj bojím, ale zároveň mu taky věřím. Je to jeho rozhodnutí chodit ven a nic nenadělám, když si stoupne ke dveřím a pořád mňouká, že chce ven. :-)
Anička (07.07.2012 18:49:52) napsal: Souhlasím, že kočka není tvor do klece a že je pro ni nejlepší, když se může proběhnout venku, po louce , po zahradě apod., tedy tam, kde je to pro ni bezpečné. Jenže to není ve městech možné. Zkuste pustit kočku ven někde na náměstí nebo na sídlišti, když třeba bydlíte v 10. patře.Vsadila bych se, že už ji nikdy neuvidíte. Může ji třeba někde zakousnout pes, přejet auto, nebo ji mohou ublížit i lidé. A jedna poznámka nakonec - věřím, že máte koucourka kastrovaného a že někde nezvětšuje počet dalších nechtěných nebo potulných koťat, která v tom lepším případě končí v útulku. My bydlíme ve vesnici;-D ;-D moc tam auta nejezdí, ale taky se moc bojím aby ho něco nepřejelo8-} 8-} Na život venku je můj kocourek zvyklý;-) ;-)
Karolína (02.03.2012 19:56:45) napsal: Tak já mám názor takový, že kočky nejsou zvířata, která by měla žít v uzavřeném prostoru. Náš kocourek má vždy možnost chodit ven, kdy se mu za chce. :-) Ze začátku jsem se sice bála, že se ztratí nebo uteče atd., ale už ho máme třetí rok a chodí stále domů. Třeba v jarním období někdy nedojde týden, ale když se vrátí tak mu vůbec nic není, nechodí dorvaný, jen trošku vyhladovělý. Je to ale jeho volba a rozhodně bych ho nikdy násilím nedržela. Souhlasím, že kočka není tvor do klece a že je pro ni nejlepší, když se může proběhnout venku, po louce , po zahradě apod., tedy tam, kde je to pro ni bezpečné. Jenže to není ve městech možné. Zkuste pustit kočku ven někde na náměstí nebo na sídlišti, když třeba bydlíte v 10. patře.Vsadila bych se, že už ji nikdy neuvidíte. Může ji třeba někde zakousnout pes, přejet auto, nebo ji mohou ublížit i lidé. A jedna poznámka nakonec - věřím, že máte koucourka kastrovaného a že někde nezvětšuje počet dalších nechtěných nebo potulných koťat, která v tom lepším případě končí v útulku.
Baree (06.07.2012 19:59:44) napsal: Nemyslím si, že by kočky měly být venku, pouze na zabezpečeném dvorku.8-| Hrozí jim strašně moc nebezpečí a kdo kočky opravdu miluje, tak to chápe. ;-) Třeba znám případ, kde v jedné vesnici, cíleně někteří zlí lidé, kočky tráví. :-( Souhlasím, že volnost potřebují, ale myslím že větší byt nebo baráček jim bohatě stačí 8-) Náš kocourek má zabezpečený dvorek a loví si tam myšičky;-) ;-) ;-) ale někdy jde někde za dvorek, ale mám ho skoro pořád na očích :D
Nemyslím si, že by kočky měly být venku, pouze na zabezpečeném dvorku.8-| Hrozí jim strašně moc nebezpečí a kdo kočky opravdu miluje, tak to chápe. ;-) Třeba znám případ, kde v jedné vesnici, cíleně někteří zlí lidé, kočky tráví. :-( Souhlasím, že volnost potřebují, ale myslím že větší byt nebo baráček jim bohatě stačí 8-) Karolína (02.03.2012 19:56:45) napsal: Tak já mám názor takový, že kočky nejsou zvířata, která by měla žít v uzavřeném prostoru. Náš kocourek má vždy možnost chodit ven, kdy se mu za chce. :-) Ze začátku jsem se sice bála, že se ztratí nebo uteče atd., ale už ho máme třetí rok a chodí stále domů. Třeba v jarním období někdy nedojde týden, ale když se vrátí tak mu vůbec nic není, nechodí dorvaný, jen trošku vyhladovělý. Je to ale jeho volba a rozhodně bych ho nikdy násilím nedržela.
Karolína (02.03.2012 19:56:45) napsal: Tak já mám názor takový, že kočky nejsou zvířata, která by měla žít v uzavřeném prostoru. Náš kocourek má vždy možnost chodit ven, kdy se mu za chce. :-) Ze začátku jsem se sice bála, že se ztratí nebo uteče atd., ale už ho máme třetí rok a chodí stále domů. Třeba v jarním období někdy nedojde týden, ale když se vrátí tak mu vůbec nic není, nechodí dorvaný, jen trošku vyhladovělý. Je to ale jeho volba a rozhodně bych ho nikdy násilím nedržela. Náš kocourek žije pořád venku, ale čas od času když je ošklivě si ho vemu domu;-) ;-) ;-) je to totiž venkovní kočka.
MY MÁME KOČKY VENKU A MOC JIM TO NEVADÍ. ŘEKLA BYCH ŽE V BYTECH SI PŘIJDOU UZAVŘENÉ. ALE VŠAK MOHOU TAM BÝT POKUD SI ZVYKNOU OD MALA. JÁ JINAK PROTI BYTU A DOMU NIC NEMÁM(POKUD JE TAM NEZAVÍRAJÍ CELÍ DEN.:-( JINAK KLEC PRO NI NENÍ IDEÁLNÍ.:-~ MÝT VENKU KOČKU JE NĚKDY I SMUTNÉ. MĚLA JSEM KOCOURA AMIŇÁKA a ten se jednou vráti domů s kulhavou nohou.:-( ale proti tomu se jednou nevrátil domů vůbec.:_( :_( :_( no a dnes sem ho viděla u sousedů jak tam po šlapával zeminu.;-) ;-) ;-) ;-) katty
Karolína (02.03.2012 19:56:45) napsal: Tak já mám názor takový, že kočky nejsou zvířata, která by měla žít v uzavřeném prostoru. Náš kocourek má vždy možnost chodit ven, kdy se mu za chce. :-) Ze začátku jsem se sice bála, že se ztratí nebo uteče atd., ale už ho máme třetí rok a chodí stále domů. Třeba v jarním období někdy nedojde týden, ale když se vrátí tak mu vůbec nic není, nechodí dorvaný, jen trošku vyhladovělý. Je to ale jeho volba a rozhodně bych ho nikdy násilím nedržela. A to se o něj nebojíš, když není týden doma a Ty nevíš kde je a co se s ním děje? A až se jednou nevrátí nebo ho najdeš u silnice přejetého, budeš si pořád myslet, že to bylo to nejlepší, co ho mohlo potkat...?
Tak já mám názor takový, že kočky nejsou zvířata, která by měla žít v uzavřeném prostoru. Náš kocourek má vždy možnost chodit ven, kdy se mu za chce. :-) Ze začátku jsem se sice bála, že se ztratí nebo uteče atd., ale už ho máme třetí rok a chodí stále domů. Třeba v jarním období někdy nedojde týden, ale když se vrátí tak mu vůbec nic není, nechodí dorvaný, jen trošku vyhladovělý. Je to ale jeho volba a rozhodně bych ho nikdy násilím nedržela.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?