Diskuze Kočka o dovolené

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

můžu zeptat kolik asi tak stojí týden hlídání dvou koček v hotelu ?
http://www.miciny.cz/encyklopedie-kocek/kocici-hotely/ http://www.miciny.cz/poradna/clanky/zajima-vas-13/hotel-pro-kocky-4/ 8-|
Nikdy bych je nedala do kočičího hotelu.Když můžou jezdí s námi a nebo je někdo z rodiny vždy pohlídá.Nevím,mám strach o ně i když je hlídají blízcí lidé.A nevím jestli by jim tam neublížil někdo.Proto mám obrovský strach je svěřit někomu cizímu koho neznám.
8-| Nikola (05.03.2009 09:57:22) napsal: http://www.miciny.cz/…cici-hotely/ http://www.miciny.cz/…pro-kocky-4/ 8-|
hodněkrát jsem o takovém hotelu přemýšlela, ale nevím, jak by to můj kocourek zvládnul, je na mě hodně fixovaný. Je mu pět let a nechávala jsem ho hlídat asi jen 2x na týden, jinak jsem pořád s ním. Ale jsem hodně vázaná tím, že radši nikam nejezdím. Musím nad tím zauvažovat. Máte s tím tedy opravdu dobré zkušenosti?
Je to super keď v blízkosti je mačací hotel. U nás taká možnosť nie je.My sme to doma poriešieli tak že sme od malinka učili mačičky k takej variante aby vydržali byť doma samé celý deň a večer im niekto príde dať papať. Aj WC sme ich naučili že sa čistí 1 x za deň a to večer. Máme s tým také skúsenosti že keď sa čistí wc tak sa pekne vypodtrebudjú do vyčisteného a potom sa to ešte raz vyčistí a majú čisto. Nie je problém o dovolenke. Mačičky si navzájom ribia spoločnosť a 1 x za deň dostanú papať. Síce bojové podmienky ale to by sa nikde nedalo ísť. Ale pozor! Musím povedať že mačičky nás majú radi a nevidíme na nich že by sme ich terorizovali.
JanaN (03.02.2009 12:46:03) napsal: My dáváme kočky do kočičího hotelu. Nedovedu si představit, že bych „vnutila“ někomu z rodiny tři kočky na hlídání, nejsou tam zvyklé a p***** nejsou na kočky zařízení. Poprosit někoho, ať mi je chodí krmit je řešení, ale i když příjde dvakrát denně, jsou kočky doma téměř pořád samy a to pak vyvádějí. Když jsou v hotelu, vím, že je o ně postaráno lidma, kteří kočkám rozumí a až na trochu smutku jim je tam dobře.
My dáváme kočky do kočičího hotelu. Nedovedu si představit, že bych "vnutila" někomu z rodiny tři kočky na hlídání, nejsou tam zvyklé a p***** nejsou na kočky zařízení. Poprosit někoho, ať mi je chodí krmit je řešení, ale i když příjde dvakrát denně, jsou kočky doma téměř pořád samy a to pak vyvádějí. Když jsou v hotelu, vím, že je o ně postaráno lidma, kteří kočkám rozumí a až na trochu smutku jim je tam dobře.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?