Diskuze kočka převrací misky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

chtěla bych se zeptat, zde někdo neví proč nám kočička najednou začala převracet misky (hlavně s pitím)??:-~
anuška (16.11.2011 21:11:58) napsal: chtěla bych se zeptat, zde někdo neví proč nám kočička najednou začala převracet misky (hlavně s pitím)??:-~ Ahojda,mám dva kocourky a svého času misku s vodou převraceli taky,Matýsek už to přestal dělat,ale Digo to nedělá pravidelně,ale dělá to a pak si do tý vody lehne.Dala jsem jim teď velikou misku,kterou nepřevrátí,ale on to z ní zase cáká ven a leze do ní.Jsou to mainský mývalí a ty mají vodu rádi,třeba tvůj kocourek taky.:-D
Baree (17.11.2011 19:20:58) napsal: Zdravím. Myslím, že ji začala fascinovat voda. Je to prostě zvídavá kočička a dost dobře chápu, že to musí být, pokud je chovaná v bytě, dost nepříjemné. Taky by to ale mohlo svědčit o tom, že se kočička nudí. Doporučuji koupit interaktivní hračky a místo misky s vodou možná fontánku pro kočky. Přeji silné nervy ;-D Ahojda,já to řeším tak,protože Digo to nedělá každý den.Ale pak je několik dní kdy cáká a chce převrátit misku po sobě,tak napustím vodu do vany on se vyblbne tam a je klid.:-D
anuška (16.11.2011 21:11:58) napsal: chtěla bych se zeptat, zde někdo neví proč nám kočička najednou začala převracet misky (hlavně s pitím)??:-~ Zdravím. Myslím, že ji začala fascinovat voda. Je to prostě zvídavá kočička a dost dobře chápu, že to musí být, pokud je chovaná v bytě, dost nepříjemné. Taky by to ale mohlo svědčit o tom, že se kočička nudí. Doporučuji koupit interaktivní hračky a místo misky s vodou možná fontánku pro kočky. Přeji silné nervy ;-D
anuška (16.11.2011 21:11:58) napsal: chtěla bych se zeptat, zde někdo neví proč nám kočička najednou začala převracet misky (hlavně s pitím)??:-~ Zdravím. Myslím, že ji začala fascinovat voda. Je to prostě zvídavá kočička a dost dobře chápu, že to musí být, pokud je chovaná v bytě, dost nepříjemné. Taky by to ale mohlo svědčič o tom, že se kočička nudí. Doporučuji koupit interaktivní hračky a místo misky s vodou možná fontánku pro kočky. Přeji silné nervy ;-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?