Diskuze Kočka - problém

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, moje kočka dneska 2 krát zakašlala a všimla jsem si, že ji z pusy visí slina (malá). Nevíte co se stalo? Máme s ní jet k veterináři, nebo jen chtěla vykašlat chlupy? Teď mi zalezla za gauč, mám o ni strach. Pomůžete mi, prosím? Děkuji. :(
Anetka&Marley (06.08.2013 17:15:02) napsal: Dobrý den, moje kočka dneska 2 krát zakašlala a všimla jsem si, že ji z pusy visí slina (malá). Nevíte co se stalo? Máme s ní jet k veterináři, nebo jen chtěla vykašlat chlupy? Teď mi zalezla za gauč, mám o ni strach. Pomůžete mi, prosím? Děkuji. :( Dobrý den, Pokud kočka žije pouze v bytě bez přístupu ven, je důležité ji dávat speciální krmivo určené pro kočky žijící pouze v domácnosti, které napomáhá k odstranění skruvitů z žaludku. Mohu Vám doporučit Purinu One Indoor. O kvalitě krmiva se můžete přesvědčit v 3-týdenním testu, který naleznete zde:http://www.purina-one.cz/3tydenni-test/. To je ale spíše řešení do budoucna, pokud by se v současné době opravdu trápila vykašláváním, vemte jí k lékaři co nejdříve.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?