Diskuze Kočka se dusí

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

KKLARA01 (23.06.2014 17:37:41) napsal: Dobrý den , včera se nám kočička začala dusit a dvakrát si ublinkla. Nejdříve to vypadalo jako by měla zpříčeno granulku nebo alergii na obojek , ale ono ne a dneska dostala i rýmu :/ Nemá někdo s těmito příznaky zkušenost ? Vám se dusí kočička a vy místo lékařské péče radši píšete do diskuze? Myslím, že tady se moc pomoci nedočkáte, asi bude lepší zajet k veterináři a nechat ji prohlédnout...
Dobrý den , včera se nám kočička začala dusit a dvakrát si ublinkla. Nejdříve to vypadalo jako by měla zpříčeno granulku nebo alergii na obojek , ale ono ne a dneska dostala i rýmu :/ Nemá někdo s těmito příznaky zkušenost ?
Ivca (24.06.2014 06:51:29) napsal: Vám se dusí kočička a vy místo lékařské péče radši píšete do diskuze? Myslím, že tady se moc pomoci nedočkáte, asi bude lepší zajet k veterináři a nechat ji prohlédnout... Dobrý den měla jsem taky takovou kočku měla alergii vypadaly jí ichlupy ale pak jsme zašly k veterináře napsala jí prášky a pak se to srovnalo a bylo to v pořádku :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?