Diskuze Kočka se projevuje agresivně - co s ní dělat?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, mám doma skoro roční kočku a nedávno jsme si pořídili malé koťátko (kocourka), který žije venku. Vždy jak ho chodím krmit a trochu se s ním pomazlit, tak kočka mě sleduje přes okno a mňouká. Je to hrozné mňoukání. Vždy jak přijdu domů, tak na mě buď syčí nebo mě agresivním způsobem kouše, ale úplně silně. Pak je zase v pořádku a potom je zase agresivní. Myslíte, že je to závist? 8-} Rodiče mi říkají, že jak je teď vykastrovaná, tak může chodit ven. Jenže já mám strach, že přeleze plot, vyjde na cestu a přejede jí auto, protože ona ani neví, co ty auta dělají. Třeba se nechá přejet :-( Na malé kotě syčí a nechce se s ním seznámit a to je můj další problém :-( Mám o kotě taky strach, jelikož mám strach, že mu kočka třeba škrábne do oka :-( Doma kočka většinou ječí za dveřmi a škrábe nám dveře. Ve dveřích máme okénko a ona se tam těma drápkama zachytí a dívá se přes okno. Je to celé zdemolované:_( Prosím pomozte, co mám dělat? Mám kočku normálně pustit ven a doufat, že nám třeba neuteče do lesa nebo ji nepřejede auto? Máme hned za cestou les a tam je to taky nebzpečné. Pomozte prosím. Kočka je teď zatím v pohodě. Doufám, že ji to vydrží dlouho 8-} Děkuji...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?