Diskuze Kočka se projevuje agresivně - co s ní dělat?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

♥Aniora a Jůlinka♥ (09.07.2013 16:44:23) napsal: Takže... kočka nám už po druhé začala čůrat ke dvěřím. Rodiče se rohodli, že kočku pustí ven a bude jen doma přes noc :-( Že je to prý nejlepší volba. Nevíte, proč čůrá jinde? A když je to fakt tím, že nechce být doma, tak jak to bude v zimě? :-( U nás sou věčně kočky venku nebo v kotelně
Takže... kočka nám už po druhé začala čůrat ke dvěřím. Rodiče se rohodli, že kočku pustí ven a bude jen doma přes noc :-( Že je to prý nejlepší volba. Nevíte, proč čůrá jinde? A když je to fakt tím, že nechce být doma, tak jak to bude v zimě? :-(
♥Aniora a mazlíčci♥ (09.07.2013 16:44:23) napsal: Takže... kočka nám už po druhé začala čůrat ke dvěřím. Rodiče se rohodli, že kočku pustí ven a bude jen doma přes noc :-( Že je to prý nejlepší volba. Nevíte, proč čůrá jinde? A když je to fakt tím, že nechce být doma, tak jak to bude v zimě? :-( byla bych velmi opatrná, k nám taky dorazilo takhle kotě, s kočkou se tak nějak seznámila, ale kočka se pak ztratila... řekla, bych že ho brala stejně jako vetřelce,.. s tím čůráním dělá naschvály :) protože má vztek :)
Domča&smečka (09.07.2013 14:37:21) napsal: Je nutné nezapomínat, že kočky jsou silně teritoriální, takže chvíli trvá než kocourka přijme což bude těžké, když je kocourek venku. Takhle s ním skoro nepřijde do styku. A protože z vás cítí vetřelce asi je to důkaz toho, že se ji to nelíbí. Naše číča se ze začátku držela jen zahrady a kolem domu se drží stále. Kočky nejsou hloupé, hned pochopí, že si před auty musí dát pozor, je to na pro ně strašidelně hlučné. I tak bych radši aby to byla čistě domácí kočka povalečka. Ale nejspíš kočička ven chce jít tak bych ji to dopřála až tehdy až se s kocourkem pořádně seznámí a respektovala ho a proto je potřeba něco dělat. Teď se zase jen mazlí a mazlí. :-D Pouštíme jí ven a je i doma. S kocourkem ještě není zrovna nejlepší kamarád. Oba dva na sebe syčí, ale myslím, že teď jsou už na to lépe... 8-}
Je nutné nezapomínat, že kočky jsou silně teritoriální, takže chvíli trvá než kocourka přijme což bude těžké, když je kocourek venku. Takhle s ním skoro nepřijde do styku. A protože z vás cítí vetřelce asi je to důkaz toho, že se ji to nelíbí. Naše číča se ze začátku držela jen zahrady a kolem domu se drží stále. Kočky nejsou hloupé, hned pochopí, že si před auty musí dát pozor, je to na pro ně strašidelně hlučné. I tak bych radši aby to byla čistě domácí kočka povalečka. Ale nejspíš kočička ven chce jít tak bych ji to dopřála až tehdy až se s kocourkem pořádně seznámí a respektovala ho a proto je potřeba něco dělat.
Dobrý den, mám doma skoro roční kočku a nedávno jsme si pořídili malé koťátko (kocourka), který žije venku. Vždy jak ho chodím krmit a trochu se s ním pomazlit, tak kočka mě sleduje přes okno a mňouká. Je to hrozné mňoukání. Vždy jak přijdu domů, tak na mě buď syčí nebo mě agresivním způsobem kouše, ale úplně silně. Pak je zase v pořádku a potom je zase agresivní. Myslíte, že je to závist? 8-} Rodiče mi říkají, že jak je teď vykastrovaná, tak může chodit ven. Jenže já mám strach, že přeleze plot, vyjde na cestu a přejede jí auto, protože ona ani neví, co ty auta dělají. Třeba se nechá přejet :-( Na malé kotě syčí a nechce se s ním seznámit a to je můj další problém :-( Mám o kotě taky strach, jelikož mám strach, že mu kočka třeba škrábne do oka :-( Doma kočka většinou ječí za dveřmi a škrábe nám dveře. Ve dveřích máme okénko a ona se tam těma drápkama zachytí a dívá se přes okno. Je to celé zdemolované:_( Prosím pomozte, co mám dělat? Mám kočku normálně pustit ven a doufat, že nám třeba neuteče do lesa nebo ji nepřejede auto? Máme hned za cestou les a tam je to taky nebzpečné. Pomozte prosím. Kočka je teď zatím v pohodě. Doufám, že ji to vydrží dlouho 8-} Děkuji...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?