Diskuze kocka z utulku

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

kocka z utulku je trochu vic komplikovana vuci novemu domu.protoze je z utulku tak si v novem domove tesko zvykne ale pokud s kockou budeme kominukovat a davat ji vice pozornosti tak si na novy domov urcite zvykne
Pěkný den kamarádi, dovolte nám zaslat tento odkaz:http://jyxo.info/uploads/95/959324ba2c0ac9cb7b0faafa042de3c7e918e498.jpg Jedná se o nástěnný kalendář a výdělek z těchto kalendářu jde do OS Světluška. Prosím pomozte nám vybrat co nejvíce a otevřete své srdce alespoň na Vánoce pro kočičky, které naši péči a pomoc potřebují. S pozdravem Jičínská
mamísek (17.03.2013 22:08:15) napsal: Akorát blbec může napsat,že kočka z utulku je komplikovaná a těžko si zvykne. Dvě kočinky jsem měla jako nalezence,jednu Mývalku mám z chovné stanice a poslední kočinku mám z utulku.Mainku mám přes tři roky,není mazlivá,bojí se cizích lidí,nesnáší česání-kouše.Kočička z utulku si zvykla během dvou dnů,máme jí čtvrtý měsíc,sice se nechce chovat,ale jinak je to komik,který přiběhne na zavolání.Kočinka z utulku je vděčná za nový domov,protože je zachráněná z ulice a protože kočky nejsou žádný blbci,tak si pamatuje rozdíl ulice-domov.Pokud bych si měla do budoucna pořídit další kočinku,tak jediná volba je UTULEK:-) Mas pravdu mamisek! Ja mam uz druhou kocicku z utulku, kazde z nich uz byl 1 rok, kdyz jsem si je odtud brala. Byly bazlive a velmi neduverive, prvni tyden se stale schovavaly vsude mozne po nasem dome. Nenechala se ani jedna z nich od nas pochovat, nic takoveho. A nemuzu zapomenout na to, jak ta moje prvni kocicka poprve az po 1 roce vyskocila konecne na muj klin, uvelebila se tam a dala me ten den najevo, ze ten stres je konecne za ni a ze me ma moc rada, vrnela si krasne nahlas, no to byla nadhera. To bylo neco uzasneho a nezapomenutelneho, nadherny pocit duvery! Bohuzel po 3 letech odesla a my jsme z toho byli velmi smutni. Druha kocicka byla schlipla jen po dobu asi 2 mesicu a pak se zacala pomalu otrkavat, na kline me sedela uz po pul roce. Tady to slo rychleji. Tato kocicka je dneska nase baby, nas obrovsky mazel, nas little devil, nas kamarad do nepohody, je to nas poklad. Obe dve kocicky chodily na zachudek od prvniho dne co k nam prisly a nikdy neudelaly svoji potrebu nikam jinam. Jen s cesanim to bylo u obou dvou stejne, to nesnasela jak ta nase prvni Grejsinka, tak ho nesnasi Kiki. Jenze Kiki je hodne mazana v dnesni dobe, zkousela jsem ji cesat pri jidle a drzela jako beranek ...takze tady to bude o necem jinem, proste si postavi hlavu a dela drahoty. Vzdycky se necha nejdriv nahanet po celem baraku (a to je celkem dobra fuska pro me, protoze mame dost prostorny dum, celkem 2,000 SqFt) a pak se vzdava ...smich!
ponik (01.03.2012 20:29:12) napsal: kocka z utulku je trochu vic komplikovana vuci novemu domu.protoze je z utulku tak si v novem domove tesko zvykne ale pokud s kockou budeme kominukovat a davat ji vice pozornosti tak si na novy domov urcite zvykne Moc vás prosím, nepiště takovéto pitomosti, pokud opravdu nemáte dlouholeté a několika násobné zkušenosti. Možná více rozumíte koním. Ale takovýto zveřejněný názor může ovlivnit spoustu lidí, kteří by si rádi kočičku z útulku vzali - ale po přečtení vámi napsané hlouposti, si to mohou rozmyslet.
Zuzka (18.03.2013 13:04:03) napsal: Také mám kočičku z útulku, no z útulku, mám kočičku z klece. A nevyměnila bych jí za nic. Není nic krásnějšího než pozorovat jak se rozkoukává a učí se novým věcem a mazel je ta má taková, že si nemůžu sednout, abych jí okamžitě neměla na klíně. Každá kočka je osobnost a je úplně jedno pochází-li z chlíva, útulku, nebo z chovné stanice. Je to o lásce, porozumění, trpělivosti a pak o těch úžasných společných chvílích které s nimi zažijeme o spoustě smíchu a radosti, které nám do života vnesou. :-D :-D Zuzy moje prvni kocicka z utulku si me sedla na klin az po velmi dlouhe dobe a to az po 1 roce. Nezapomenu na tento den nikdy v zivote. Byl to nadherny pocit. Pak se mnou spavala od te doby v posteli a kazdou noc to probihalo tak, ze si vecer lehla nejdriv do mych nohou, ale o pulnoci se pravidelne premistila a chtela lezet na mych prsou. Jenze byla tezka a ja jsem nemohla spat, tak jsem ji pokazde ze sebe sundala a ona spala tesne u moji hlavy az do rana. Kazdou noc to probihalo uplne stejne. Ta kocicka me milovala a byla vdecna za jeji novy domov a za kazdodenni lasku, kterou od nas vsech dostavala.
♥Aniora a Jůlinka♥ (13.07.2013 09:35:39) napsal: :-D Opravdu nádherně, nádherně, nádherně napsané! :_/ Pořád někde čtu, že kočky jsou falešné a nejsou závislé na člověku. To musí říct určitě nějaký pejskař, ale já tomu prostě nevěřím 8-} kočka není falešná, a když nemá někdo kočku doma, tak nepochopí, jaký je s ní fajn život. Já bych svou kočku nikdy nevyměnila, a je mi úplně fuk, jestli syčí na cizí lidi. Jednou mi někdo řekl, že mám svou kočku dát do útulku, jen kvůli tomu, že nemá ráda cizí lidi. Rozbrečela jsem se z toho :_( Brečela jsem z toho dlouho... Moji kočku skoro nikdo v okolí nemá rád (kromě mé rodiny) a Vás, micin. 8-} :-) Neplač k vůli blbosti druhých. To by jsi nedělala nic jiného než plakala. A buď ráda, že tvoje kočička nejde k cizím lidem, aspoň ji nikdo neublíží.
Zuzka (18.03.2013 13:04:03) napsal: Také mám kočičku z útulku, no z útulku, mám kočičku z klece. A nevyměnila bych jí za nic. Není nic krásnějšího než pozorovat jak se rozkoukává a učí se novým věcem a mazel je ta má taková, že si nemůžu sednout, abych jí okamžitě neměla na klíně. Každá kočka je osobnost a je úplně jedno pochází-li z chlíva, útulku, nebo z chovné stanice. Je to o lásce, porozumění, trpělivosti a pak o těch úžasných společných chvílích které s nimi zažijeme o spoustě smíchu a radosti, které nám do života vnesou. :-D :-D :-D Opravdu nádherně, nádherně, nádherně napsané! :_/ Pořád někde čtu, že kočky jsou falešné a nejsou závislé na člověku. To musí říct určitě nějaký pejskař, ale já tomu prostě nevěřím 8-} kočka není falešná, a když nemá někdo kočku doma, tak nepochopí, jaký je s ní fajn život. Já bych svou kočku nikdy nevyměnila, a je mi úplně fuk, jestli syčí na cizí lidi. Jednou mi někdo řekl, že mám svou kočku dát do útulku, jen kvůli tomu, že nemá ráda cizí lidi. Rozbrečela jsem se z toho :_( Brečela jsem z toho dlouho... Moji kočku skoro nikdo v okolí nemá rád (kromě mé rodiny) a Vás, micin. 8-}
Zuzka (18.03.2013 13:04:03) napsal: Také mám kočičku z útulku, no z útulku, mám kočičku z klece. A nevyměnila bych jí za nic. Není nic krásnějšího než pozorovat jak se rozkoukává a učí se novým věcem a mazel je ta má taková, že si nemůžu sednout, abych jí okamžitě neměla na klíně. Každá kočka je osobnost a je úplně jedno pochází-li z chlíva, útulku, nebo z chovné stanice. Je to o lásce, porozumění, trpělivosti a pak o těch úžasných společných chvílích které s nimi zažijeme o spoustě smíchu a radosti, které nám do života vnesou. :-D :-D Tak krásně napsané až jsem dojatá TwT
Zuzka (18.03.2013 13:04:03) napsal: Také mám kočičku z útulku, no z útulku, mám kočičku z klece. A nevyměnila bych jí za nic. Není nic krásnějšího než pozorovat jak se rozkoukává a učí se novým věcem a mazel je ta má taková, že si nemůžu sednout, abych jí okamžitě neměla na klíně. Každá kočka je osobnost a je úplně jedno pochází-li z chlíva, útulku, nebo z chovné stanice. Je to o lásce, porozumění, trpělivosti a pak o těch úžasných společných chvílích které s nimi zažijeme o spoustě smíchu a radosti, které nám do života vnesou. :-D :-D :-) Moc krásně napsané. Není nic krásnějšího, než dát domov nějakému kočičímu chůděti a pozorovat ho v novém domově! Kdybych si to mohla dovolit, vzala bych si jich ještě víc.
Také mám kočičku z útulku, no z útulku, mám kočičku z klece. A nevyměnila bych jí za nic. Není nic krásnějšího než pozorovat jak se rozkoukává a učí se novým věcem a mazel je ta má taková, že si nemůžu sednout, abych jí okamžitě neměla na klíně. Každá kočka je osobnost a je úplně jedno pochází-li z chlíva, útulku, nebo z chovné stanice. Je to o lásce, porozumění, trpělivosti a pak o těch úžasných společných chvílích které s nimi zažijeme o spoustě smíchu a radosti, které nám do života vnesou. :-D :-D
Akorát blbec může napsat,že kočka z utulku je komplikovaná a těžko si zvykne. Dvě kočinky jsem měla jako nalezence,jednu Mývalku mám z chovné stanice a poslední kočinku mám z utulku.Mainku mám přes tři roky,není mazlivá,bojí se cizích lidí,nesnáší česání-kouše.Kočička z utulku si zvykla během dvou dnů,máme jí čtvrtý měsíc,sice se nechce chovat,ale jinak je to komik,který přiběhne na zavolání.Kočinka z utulku je vděčná za nový domov,protože je zachráněná z ulice a protože kočky nejsou žádný blbci,tak si pamatuje rozdíl ulice-domov.Pokud bych si měla do budoucna pořídit další kočinku,tak jediná volba je UTULEK:-)
ponik (01.03.2012 20:29:12) napsal: kocka z utulku je trochu vic komplikovana vuci novemu domu.protoze je z utulku tak si v novem domove tesko zvykne ale pokud s kockou budeme kominukovat a davat ji vice pozornosti tak si na novy domov urcite zvykne Nevím, proč něco takového píšete. Nevím ani s kolika útulkovými kočkami máte zkušenost. Já se třemi. První byla kočička, která od lidí zažila asi něco hodně zlého. Byla nepřístupná a pokud bych se na ni pokoušela sahat, asi bych zalitovala. Ani mě to nenapadlo. Její důvěru jsem získávala asi 3 měsíce, ale pak z ní byl mazel a opravdová přítelkyně. Druhá kočička byla sice první dny plachá, ale ani ne za týden se nechala hladit a byla přítulná, mazlivá a přátelská nejen ke mně, ale i oběma mým kocourkům. Třetí kočičku jsem si přivezla právě včera. Chodí za mnou, přede, profackovala psa:-) ,.. Jak tu mnozí napsali. Záleží na povaze kočičky a trošku i na tom, co má za sebou. I když i s těmi špatnými zkušenostmi se vyrovnává každá jinak.
Přečtěte si deníček Gimlinky. V útulku byla od mala skoro půl roku a u nových majitelů si zvykla během pár dnů.
ponik (01.03.2012 20:29:12) napsal: kocka z utulku je trochu vic komplikovana vuci novemu domu.protoze je z utulku tak si v novem domove tesko zvykne ale pokud s kockou budeme kominukovat a davat ji vice pozornosti tak si na novy domov urcite zvykne To je naprostý omyl,záleží na povaze kočky.Mám z útulku kočku,která tam byla pouze pár dní a předtím měla majitele,který onemocněl.Kočička je poměrně plachá a dost bázlivá,zvykla si u nás během týdne.Kontaktovala jsem bývalého majitele a bylo to u nich naprosto stejné.Dále mám kocoura také z útulku,do cca 6ti měs.byl na ulici,v útulku pak asi měsíc.Zvykl si u nás během 10ti min.,je sebevědomý a nemá problém vůbec s ničím.Vzájemně si na sebe ti dva zvykali asi 2měs.:-)
ponik (01.03.2012 20:29:12) napsal: kocka z utulku je trochu vic komplikovana vuci novemu domu.protoze je z utulku tak si v novem domove tesko zvykne ale pokud s kockou budeme kominukovat a davat ji vice pozornosti tak si na novy domov urcite zvykne Jak jste na to přišla? Záleží na povaze kočky a také samozřejmě na věku. Já mám z útulku kočky dvě, první jsem si vzala tří měsíční a po roce jsme ji pořídili pětitýdenní kamarádku, také z útulku. Na dům i na sebe si zvykly zcela bez problémů. To je tedy moje zkušenost z kočkama z útulku.
ponik (01.03.2012 20:29:12) napsal: kocka z utulku je trochu vic komplikovana vuci novemu domu.protoze je z utulku tak si v novem domove tesko zvykne ale pokud s kockou budeme kominukovat a davat ji vice pozornosti tak si na novy domov urcite zvykne :-D To není pravda. Vždy záleží na povaze kočky.
Spíš asi záleží na tom, z které části Brna jste.Pro kočičku bude určitě lepší, když nebude muset dlouho cestovat.Už tak je pro ni cesta k veterináři asi utrpením.V klinikách se moc nevyznám,chodíme na veterinu Kheiron do Líšně.Paní je hodná a sympatická.Péče mi připadala vždy kvalitní.Možná je jen trochu dražší,ale nemůžu to moc srovnat.Velký rozdíl to ale nebude.Za mě ji můžu doporučit. (12.04.2012 13:31:37) napsal: Ahojky. Vzala jsem si kočku z útulku, protoze jsem se přestěhovala a bydlím sama, tak abych měla alespoň nějakou společnost. Jen nemám zkušenosti s veterináři v Brně. Tak se chci zeptat, jestli byste mi neporadili nějakou dobrou veterinu v Brně, kam můžu mou micku přihlásit.
Ahojky. Vzala jsem si kočku z útulku, protoze jsem se přestěhovala a bydlím sama, tak abych měla alespoň nějakou společnost. Jen nemám zkušenosti s veterináři v Brně. Tak se chci zeptat, jestli byste mi neporadili nějakou dobrou veterinu v Brně, kam můžu mou micku přihlásit.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?