Diskuze Kočka žužlá deku

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

no připomíná jí to maminku. A jak masíruje pacičkami, tak vzpomíná na maminčino mlíčko - snaží se z deky něco dostat. Vzpomínky na dětství. :-)
aniora (25.11.2012 14:56:09) napsal: Dobrý den, máme doma strašně neodolatelně heboučkou deku. Jenže vždy jak se jde Jůlinka do ní zdřímnout, nějak ji jakoby "žužlá" a jak by tu deku masírovala, že vytahuje a zatahuje drápky. Dělá to už dlouhou dobu. Nevíte proč to dělá???8-} Děkuji za reakce;-) Je to pozůstatek tzv. mléčného kroku, někdy si ho kočka spojí s něčím příjemným a reflex jí zůstává zachovaný i v dospělosti, naše britunka "šlape deku" ještě v devíti letech.
Jj to je ten kotěcí reflex. Naše to dělá taky. Hlavně když ji hladíme, tak to pak ťapká jak o život. ;-)
Naše koťátko to dělá také když jsme si jej přivezli domů. Má svůj heboučký mohérový svetr a než jde spát vždy tkz. cucá... Jsou ji již 4 měsíce a neořestává před spaním cuckat. Asi vypomínka na maminku:D
aniora (25.11.2012 14:56:09) napsal: Dobrý den, máme doma strašně neodolatelně heboučkou deku. Jenže vždy jak se jde Jůlinka do ní zdřímnout, nějak ji jakoby "žužlá" a jak by tu deku masírovala, že vytahuje a zatahuje drápky. Dělá to už dlouhou dobu. Nevíte proč to dělá???8-} Děkuji za reakce;-) naše kočka to dělá mnohem hůř...cucá vše úplně cokoliv a ještě u toho slitná:-DD její maminka to prý dělala do té doby než porodila a jelikož Suki koťata mít nebude bojím se,že jí to zůstane na pořád...prostě jen leží na gauči a cucá si packu:-D
MišKa (28.12.2012 15:55:07) napsal: naše kočka to dělá mnohem hůř...cucá vše úplně cokoliv a ještě u toho slitná:-DD její maminka to prý dělala do té doby než porodila a jelikož Suki koťata mít nebude bojím se,že jí to zůstane na pořád...prostě jen leží na gauči a cucá si packu:-D Suki je prý také kříženec Britské kočky a Julča je také Kříženka Britské kočičky. Myslíte si, že to cucání mají v genech?
MišKa (28.12.2012 15:55:07) napsal: naše kočka to dělá mnohem hůř...cucá vše úplně cokoliv a ještě u toho slitná:-DD její maminka to prý dělala do té doby než porodila a jelikož Suki koťata mít nebude bojím se,že jí to zůstane na pořád...prostě jen leží na gauči a cucá si packu:-D A co vám na tom tolik vadí? Ať si cucá, když se jí to líbí. Vaše starosti bych chtěla mít.
Dana (28.12.2012 20:01:54) napsal: A co vám na tom tolik vadí? Ať si cucá, když se jí to líbí. Vaše starosti bych chtěla mít. nesnáším takovýhle rejpali...běžte se raději projíta vyčistit hlavu...žasnu nad lidmi,kteří dělají z každé blbosti ze člověka d*****...kdyštak jsem se pouze podělila o svůj zážitek se svojí kočkou a nezmínila jsem se,že by mi to vadilo8-}
Dáša (27.11.2012 09:55:08) napsal: no připomíná jí to maminku. A jak masíruje pacičkami, tak vzpomíná na maminčino mlíčko - snaží se z deky něco dostat. Vzpomínky na dětství. :-) Asi jo:-) :-) :-)
Dobrý den, máme doma strašně neodolatelně heboučkou deku. Jenže vždy jak se jde Jůlinka do ní zdřímnout, nějak ji jakoby "žužlá" a jak by tu deku masírovala, že vytahuje a zatahuje drápky. Dělá to už dlouhou dobu. Nevíte proč to dělá???8-} Děkuji za reakce;-)
Naše Minnie to taky miluje, nejdřív se pořádně pomazlí a pak honem honem a jde žužlat a ošlapávat deku a občas u toho usne. Myslím že to dělá když je spokojená, takže lítost není na místě :-) Zajímavé že naše o měsíc mladší Melinda to nedělá.
MišKa (28.12.2012 15:55:07) napsal: naše kočka to dělá mnohem hůř...cucá vše úplně cokoliv a ještě u toho slitná:-DD její maminka to prý dělala do té doby než porodila a jelikož Suki koťata mít nebude bojím se,že jí to zůstane na pořád...prostě jen leží na gauči a cucá si packu:-D Ale to snad nevadí..a nebo ano? Jsou mnohem horší věci, které mohou kočičku potkat. Buďte ráda, že je jinak zdravá a v pohodě;-)
aniora (25.11.2012 14:56:09) napsal: Dobrý den, máme doma strašně neodolatelně heboučkou deku. Jenže vždy jak se jde Jůlinka do ní zdřímnout, nějak ji jakoby "žužlá" a jak by tu deku masírovala, že vytahuje a zatahuje drápky. Dělá to už dlouhou dobu. Nevíte proč to dělá???8-} Děkuji za reakce;-) Kočička má při dotyku s dekou příjemný pocit, který si spojuje se svým ranným mládím, kdy byla ještě u maminky. Mám tři kóčenky (dva kocourky a kočičku) a jeden z kocourků tohle dělá každé ráno, když vstanu s mojí dekou. Ti ostatní ťapkají po mně, když si třeba sednu do křesla a oni se přijdou pomazlit. Měla jsem kdysi kocourka Maciho, který mě dočista "adoptoval" a tomu tohle ťapkání vydrželo až do konce života..a navíc pokud jsem měla na krku šátek (což jsem mívala vzhledem k častému chrapotu téměř pořád), doslova mi ho užumlal a uslintal..8-}
aniora (25.11.2012 14:56:09) napsal: Dobrý den, máme doma strašně neodolatelně heboučkou deku. Jenže vždy jak se jde Jůlinka do ní zdřímnout, nějak ji jakoby "žužlá" a jak by tu deku masírovala, že vytahuje a zatahuje drápky. Dělá to už dlouhou dobu. Nevíte proč to dělá???8-} Děkuji za reakce;-) Moji kočičáci občas přešlapují všichni. Někdy mi takhle masírují břicho nebo hrudník. Prý je to pozůstatek na ušlápávání trávy pro pelíšek. Nic nežužlají, kromě Niké - ta mi moc ráda žužlá prsty - přede u toho jak o život a slinatá blahem.
Senez (16.12.2012 14:03:46) napsal: Naše koťátko to dělá také když jsme si jej přivezli domů. Má svůj heboučký mohérový svetr a než jde spát vždy tkz. cucá... Jsou ji již 4 měsíce a neořestává před spaním cuckat. Asi vypomínka na maminku:D Určitě hledá maminčina cecíky :D Jenže mě se vždy chce brečet, že hledá maminčiny cecíky:_( :_(
Veronika (05.12.2012 16:31:01) napsal: To mi taky dělá kočka, na peřině nebo na dece a šíleně u toho přede. Moje taky:D :D
To mi taky dělá kočka, na peřině nebo na dece a šíleně u toho přede.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?