Diskuze kočkolit

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Taky máme dobrou zkušenost s kočkolitem od nich. opravdu dobře absorbují tekutinu i zápach a dloho vydrží.
Nám kočkolit od exo-eko vydržel 40dní, pak jsme ho měnili. Nezpáchal, tak to byla fajn.
Našla jsem si tento https://www.exo-eko.cz/kockolit-jerry-s-magic-crystals-16l-levandule-2x16l-p58476/, tak doufám, že bude dlouho voňavý.
Taky nám trvalo než jsme našli kočkolit takový,abyvydržel a hlavně nepáchl. Osvědčil se nám Jerry's od exo-eko.
Nejlépe se nám osvědčil Biokats fresh - hrudkuje a příjemně voní.
Ahoj, prosím můžete mi někdo poradit. Používali jsme Mici, ted to předělali na drt, je to hrozné. Skusili jsme Catwill, ten má vydržet 40 dní, nám ne. Poradte mi prosím jaký požívat.??
Ahojky,my steliva střídáme,ale nejvíc spokojeni jsme se stelivem Mikeš.
(20.01.2012 13:05:15) napsal: Ahoj, prosím můžete mi někdo poradit. Používali jsme Mici, ted to předělali na drt, je to hrozné. Skusili jsme Catwill, ten má vydržet 40 dní, nám ne. Poradte mi prosím jaký požívat.?? My také steliva střídáme ale nejvíc se nám odsvědčilo stelivo Louisa!!!
Před chvilkou jsem radila Helence,co se ptala, kde se dá pořídit levně vybavení pro kotě. Já svou kočku naučila na člověčí WC a mám už navždy klid,pořádek nikde nic nezapáchá. Kdo to má chuť zkusit,mrkněte na můj příspěvek. Přeji hodně štěstí :-~ Snad to aspoň někomu pomůže.?! Já, když potřebovala návod,nikde jsem ho nenašla-a že jsem hledáním strávila času 8-} Majda
(20.01.2012 13:05:15) napsal: Ahoj, prosím můžete mi někdo poradit. Používali jsme Mici, ted to předělali na drt, je to hrozné. Skusili jsme Catwill, ten má vydržet 40 dní, nám ne. Poradte mi prosím jaký požívat.?? My jsme taky kupovali ty obyčejná ze supermarketů, ale jen do prvního vyzkoušení bentonitového steliva. Je to přírodní, dobře saje a hrudkuje, pohlcuje pach, nepráší. Ve výsledku nám vydrží až třikrát déle, než stejný objem nějakého písku. Jsme spokojení s Brit Care Ultra Fresh...
(20.01.2012 13:05:15) napsal: Ahoj, prosím můžete mi někdo poradit. Používali jsme Mici, ted to předělali na drt, je to hrozné. Skusili jsme Catwill, ten má vydržet 40 dní, nám ne. Poradte mi prosím jaký požívat.?? no my kočku nemáme, ale máme fretku, od jedné kočkařky jsme dostali doporučení na catsan a je to výborné, pohlcuje výborně pach.
Lenka Hoangová (28.01.2012 14:24:23) napsal: My také steliva střídáme ale nejvíc se nám odsvědčilo stelivo Louisa!!! Stelivo Louisa taky známe,taky jsme s ním byli spokojeni:-)
Já kupuji gelové stelivo Happycat z Kauflandu. Výborně saje, pohlcuje pachy a fakt dlouho vydrží. Balík stojí stovku a pro jednu kočku vydrží měsíc.
Lenka Hoangová (28.01.2012 14:24:23) napsal: My také steliva střídáme ale nejvíc se nám odsvědčilo stelivo Louisa!!! Moji kocouři nemají rádi střídání.Luisa hrozně moc práší.Nejraději kupuji stelivo Clever v Bille. Je super a stojí hodně málo.
Lenka Hoangová (28.01.2012 14:24:23) napsal: My také steliva střídáme ale nejvíc se nám odsvědčilo stelivo Louisa!!! Moji kocouři nemají rádi střídání.Luisa hrozně moc práší.Nejraději kupuji stelivo Clever v Bille. Je super a stojí hodně málo.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?