Diskuze kočkolit

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Už jsem si kočkolit Jery´sobjednala. Doufám, že bude tak dobrý jak se o něm píše.
Z vlastní zkušenosti vím, že je opravdu potřeba kočkolit měnit, ale taky je potřeba mít takový, který dobře saje a nezapáchá. Od exo-eko takové jsou.
U kvalitního kočkolitu je důležité, aby vydržel co nejdéle bez zápachu.Aby tomu tak bylo, je taky potřeba ho pravidelně měnit.
Jsme spokojeni, funguje tak jak má, a zápach taky není. Pravidelně ho měníme.
Díky za tip, už jsem ho objednala.Potřebujeme změnu,naše kočka je dost divoká, tak doufám, že jí bude vyhovovat.
A jste spokojená? Potřebuji sehnat kočkolit, který bude kvalitní, takový aby nezapáchal.
Nedávno jsem kočkolit koupila na https://www.exo-eko.cz/hledat/?q=jerry%27.
ahoj =) chci se zeptat,jak často měnit kočkolit,myslím jako uplně vysypat a nasypat nový...děkuji za radu =) na obalu nic psáno nebylo...
děkuji =) jen že já sem kupovala jiný druh kočkolitu a nevím zda se muže míchat no....jinak taky normálně dosypávám...=)
my to vždycky děláme tak: když jde naše míca "udělat potřebu", lopatkou nabereme jen "to" a to potom spláchneme. Takhle to děláme pořád a když vidíme, že kočkolitu je tam už docela málo, přidáme třeba 2 lopatky nového. ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?