Diskuze Kočky a vše co knim patří

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj Kačko(diplom ti už přišel) No já kočičku nemám,ale už jsem nejmíň třem zachránila život:-DD Podle mě je lepší králíček,protože neškrabe nábytek8-}
na to škrábání nabytku existuje přípravek který se nastříká na to co škrábe a ty kočky to nejak odpuzuje ale člověk to necití..nemam to vyzkouseny ale znam cloveka co rika ze to pomaha :-)
TerisSs (05.02.2011 20:57:57) napsal: na to škrábání nabytku existuje přípravek který se nastříká na to co škrábe a ty kočky to nejak odpuzuje ale člověk to necití..nemam to vyzkouseny ale znam cloveka co rika ze to pomaha :-) Děkuji za radu v mé diskuzi;-D ;-D ;-D
Simca a ušák (21.01.2011 17:42:44) napsal: Ahoj Kačko(diplom ti už přišel) No já kočičku nemám,ale už jsem nejmíň třem zachránila život:-DD Podle mě je lepší králíček,protože neškrabe nábytek8-} Ale dokáže rozkousat nábytek a hlavně také kabely.Každé zvíře to dokáže.Záleží jen kam ho pustíš nebo jak to máš zabezpečený.:-)
Kdy mužu dát kocourka ke kočce(páření) kolik mu musí být a na jak dlouho?;-)
zvířata :D (21.01.2011 17:56:24) napsal: Ok díky za radu :-) není za co jsem strašně ráda když mi někdo napíše;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D
Kačka (21.01.2011 17:42:39) napsal: takže ji tam posaď vždy po jídle;-) a když někde udělá loužičku musíte ji dát rychle na záchodek;-) Ok díky za radu :-)
Simca a ušák (21.01.2011 17:42:44) napsal: Ahoj Kačko(diplom ti už přišel) No já kočičku nemám,ale už jsem nejmíň třem zachránila život:-DD Podle mě je lepší králíček,protože neškrabe nábytek8-} děkuji za diplomek(hned se podívám)my kočičku nemáme doma ani králíka prostě kromě rybek žádné zvíře takže nám nikdo nábytek neškrábe;-)
zvířata :D (21.01.2011 17:25:15) napsal: Tak já se zeptám,jak jsi naučila kočku na wc ?? ;-D takže ji tam posaď vždy po jídle;-) a když někde udělá loužičku musíte ji dát rychle na záchodek;-)
zvířata :D (21.01.2011 17:25:15) napsal: Tak já se zeptám,jak jsi naučila kočku na wc ?? ;-D já jsem ji to neučila ale potřebovala bych vědět jak je kočička stará;-)
Kačka (20.01.2011 14:10:48) napsal: Ahojík rozjíždím velkou diskuzi.;-) Zde si se mnou můžete povídat o všem co patří ke kočkám.A případně se i ptát>:) A jestli chcete dám tuto diskuzi trochu jinak i na hafikách a koníčkách TAK PIŠTE;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) Tak já se zeptám,jak jsi naučila kočku na wc ?? ;-D
Baja-ja (20.01.2011 17:14:52) napsal: ahoj tvá diskuze je trapbá;-D ty jsi trapná>-|
Ahojík rozjíždím velkou diskuzi.;-) Zde si se mnou můžete povídat o všem co patří ke kočkám.A případně se i ptát>:) A jestli chcete dám tuto diskuzi trochu jinak i na hafikách a koníčkách TAK PIŠTE;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?