Diskuze Kočky a záchůdek....

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

♥Aniora a Jůlinka♥ (14.07.2013 07:38:05) napsal: Možná, že rostou a už se do něj nevejdou, takže bych doporučila koupit druhý záchod. Záchůdek je dost velký. Dříve do něj chodil náš dospělý kocour kterůmu je pře 10let a nikdy nebyl žádný problém :/
Gaarinka (14.07.2013 17:11:39) napsal: Záchůdek je dost velký. Dříve do něj chodil náš dospělý kocour kterůmu je pře 10let a nikdy nebyl žádný problém :/ Stejně bych jim koupila druhý. Může jim vadit, že ho používá i někdo jiný. Tak aby měla každá svůj vlastní.
S dělením se o WC má problém hodně kočiček, vadí jim pach druhé kočky a proto většinou kálejí v místech kde se WC nachází (tedy kde ny WC byly naučeny) ale ne přímo do něj
Gaarinka (14.07.2013 00:57:55) napsal: Chtěla bych se prosím zeptat zda je normální když máme kočičí záchudek a dvě asik 4mesíční kočky, že se třeba jen 30cm od něj vykálí bokem. Zezačátku když jsme je měly to vůbec nedělaly a chodily normálně do něj, ale najednou to začly dělat tak bych se ráda zeptata zda je to normální nebo proč to vlastně dělají. Předem děkuji za odpověď. Možná, že rostou a už se do něj nevejdou, takže bych doporučila koupit druhý záchod.
Chtěla bych se prosím zeptat zda je normální když máme kočičí záchudek a dvě asik 4mesíční kočky, že se třeba jen 30cm od něj vykálí bokem. Zezačátku když jsme je měly to vůbec nedělaly a chodily normálně do něj, ale najednou to začly dělat tak bych se ráda zeptata zda je to normální nebo proč to vlastně dělají. Předem děkuji za odpověď.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?