Diskuze Kočky krásní tvorové!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Máme rádi kočičky.Jsou to pěkní tvorové.
Terez (06.05.2009 17:58:58) napsal: Vážně pěkní tvorové s velkým srdíčkem.Potěší tě pomazlí sezahřejou tě když ti stočené do klubíčka usnou na klíně.Já kočičkunemám ale vím jaké to je a moc bych ji chtěla. Určitě ti moc přeju, aby jsi nějakou tu kočičku mohla mít, je to fakt supr mít kočky (věř mým slovům, máme jich asi 5! a když má kočka koťátka, tak jich máme až 10!:-D )
miluji své ale i jinné číči mám 5koček a fakt jsou všechny moooooooooooooc pekny:-DD
Moc mám ráda kočičky jsou to moje oblíbená zvířátka...:-);-)
Doma máme 3 měsičního Britského kocourka a už bych si nedovedla představit vteřiny, minuty, hodiny bez něj .. ;-) ;-)
moje číča(Čert)Je tak nádherná že už aji koťátka ještě nenarozené bbyli zamluvené,jenom sem dala na můj profil moji kočičku a hnedka se mi ozvalo mnoha lidí,Kočičky sou ty nejlepší zvířádka!!
Od té doby co máme naší kočičku, tak si neumím představit že bych žádnou neměla. Kočky jsou prostě nejlepší zvířatka :D
Já mám ráda všechny mazlíčky. Jelikož mám jen jednu kočičku, starám se o ní jako o miminko. Nedokázala bych si vysvětlit, co jsem mohla dělat, jaká to byla nuýda když jsme ji neměli. A když byla den u kocoura na noc, tak jsem se šíleně nudila. Žít život bez zvířat, není snad ani život;-) ;-) ;-)
Vážně pěkní tvorové s velkým srdíčkem.Potěší tě pomazlí se zahřejou tě když ti stočené do klubíčka usnou na klíně.Já kočičku nemám ale vím jaké to je a moc bych ji chtěla.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?