Diskuze Kočky močí mimo WC

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ondřej Valeš (28.01.2017 11:32:22) napsal: Dobrý den,¨ máme 2 dva kocoury. Jednoho máme asi 2 roky, druhého asi 3 měsíce. Bohužel oba kocouři začli značkovat místa v bytě a obvzvlášť igelitové tašky . Zkoušeli jsme desinfikovat označená místa, změnili stelivo, koupili 2 záchod,ale bohužel nic nepomáhá. Jeden z kocourů začal mrouskat. Nevíte někdo co by se s tím dalo dělat? A predtím ako prišiel ten menší kocúrik ten veľký čúral normálne do WC-pre mačky?
Kofinka (31.01.2017 20:57:34) napsal: A predtím ako prišiel ten menší kocúrik ten veľký čúral normálne do WC-pre mačky? Bohužel už před tím občas čůral mimo
Někdy stačí jen vyměnit stelivo. My jsme vyměnili za totohttp://www.baron.cz/kocka/silikagelova-podestylka-pro-kocici-wc-litru-6081-k-X000483.html a problém zmizel. :-)
Dobrý den,¨ máme 2 dva kocoury. Jednoho máme asi 2 roky, druhého asi 3 měsíce. Bohužel oba kocouři začli značkovat místa v bytě a obvzvlášť igelitové tašky . Zkoušeli jsme desinfikovat označená místa, změnili stelivo, koupili 2 záchod,ale bohužel nic nepomáhá. Jeden z kocourů začal mrouskat. Nevíte někdo co by se s tím dalo dělat?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?