Diskuze "Kočky nemají city" (?!)

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Častokrát se setkávám s lidmi, kteří prohlašují, že kočka nemá žádné city. Jsou to většinou lidé, kteří se s žádnou kočkou nikdy doopravdy nesetkali a tyto bytosti si představují jako samostatné zvířata bez žádné lásky ke svým majitelům. Co byste na tuto větu odpověděli?
Je to hloupost.Kočky jsou miláčkové vdeční za každé pohlazení,lásku a plnou mističku ... ;-D
Tvrdit, že kočky nemají city je hloupost.
Mám sestru, která mi říká, že si kočky ničeho neváží. Jo, vím, že má ráda psy a kočky nemusí. I tak ji chci přesvědčit, že kočka city má. Kočky jsou úžasní tvorové a i když se občas nezdá, tak nám jsou vděčný, stejně jako my jim. Zrovna dneska jsem dala Mikešovi kočičí paštiku a mléko, on ke mě pak přišel a byl se mnou. Není to úžasné? Obvykle přijde a lehne si, teď mě prosil o mazlení.
To je stejná hloupost jako tvrdit o svobodomyslných a samostatných lidech, že nemají city...Kočky jsou méně závislé, ale o to víc chápavé. Málokdo reaguje na váš smutek tak intenzivně jako kočka...
RedBulíci (27.10.2015 22:17:25) napsal: Častokrát se setkávám s lidmi, kteří prohlašují, že kočka nemá žádné city. Jsou to většinou lidé, kteří se s žádnou kočkou nikdy doopravdy nesetkali a tyto bytosti si představují jako samostatné zvířata bez žádné lásky ke svým majitelům. Co byste na tuto větu odpověděli? Je to jednoduché - jedním slovem, nesmysl. Naopak, kočky v sobě mají hodně citů a lásku dokáží dát najevo. Pro některé lidi je ale problém v tom, že kočka přijde jen když ona sama chce, ne jako pes - na povel. Jsou dny, kdy o kočce ani nevíte, jindy vyžaduje pozornost celý den.. je to zkrátka OSOBNOST a to je na nich to úžasné. Jsou to velmi inteligentní zvířata. Chytrá, učenlivá, ale hlavně SVÁ...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?