Diskuze Kočky ve zverimexu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Miška (20.08.2010 10:20:40) napsal: Mně to teda taky připadá divný, zavírat kočku do klece, i kdyby byla sebečistští. Kočka přece není papoušek, neumím si představit, že tam jsou ty chuděry zavřené třeba dva měsíce, než je někdo koupí! Náš kocour se může zbláznit, když musí být jen 15 min. v přepravce cestou k veterináři. Taky by mě docela zajímalo, kdo dohlíží na podmínky, v jakých jsou chována zvířata ve zverimexech a jak by se na toto dívali. Pokud máte dojem,že v prodejně se zvířaty dochází k jejich týrání, oznamte to místně příslušné Státní veterinární správě. Někde jsem tady četl, že to nědko již udělal a bylo to úspěšné, údajně "krám" zavřeli.
Mně to teda taky připadá divný, zavírat kočku do klece, i kdyby byla sebečistští. Kočka přece není papoušek, neumím si představit, že tam jsou ty chuděry zavřené třeba dva měsíce, než je někdo koupí! Náš kocour se může zbláznit, když musí být jen 15 min. v přepravce cestou k veterináři. Taky by mě docela zajímalo, kdo dohlíží na podmínky, v jakých jsou chována zvířata ve zverimexech a jak by se na toto dívali.
Osobně jsem viděla siamáčky ve zverimexu v Praze na Černém mostě a "mourečky" ve zvexu v Praze - Štěrboholích a v obou případech vypadala koťátka fit a v pohodě. Klícku měla čistou, ale pravda je, že pokud se někdo ke kleci jen přiblížil, už přispěchala k pomazlení - takže, co jim obchod rozhodně asi není stavu dát, je právě mazlení, hlazení, hraní...
Aneleh (12.08.2010 17:26:58) napsal: Dobrý den, jsme tady všichni milovníci koček a tak by mě zajímalo, zdali kočka je opravdu jen věc a může se s ní tak zacházet. To co jsem totiž viděla ve Zverimexu, mi přivodilo mírný šok a nejsem sama, kdo to odsuzuje. Viděla jsem tam totiž tři nádherná britská koťátka zavřená ve vysoké kleci (spíš pro papoušky než pro kočky),jedno navíc vypadalo docela nemocně a ani se nedivím a u nich cedulka,že jedno je k mání za 4500Kč. To je přece týrání, ty kočky se nemůžou ani proběhnout a vůbec: jak tam jsou dlouho,dokud se neprodají??Kdo dohlíží na jejich zdravotní stav? Co jsem si přečetla,děje se tak prý i v cizině a zavírají se tak i psi. Jaký je Váš názor a jak je to vůbec z právnického hlediska? Do klece přece patří ptáci,hadi či křečci, ale kočky a psi?? Pro ty koťátka než takhle žít by byla lepší uspávací injekce,to je přece strašné týrání!Každý kdo má ke zvířatům vztah, to tak musí cítit a je neuvěřitelné, že je strčí do klece sami chovatelé.:( Helena Je to smutné, ale kde není žalobce není ani soudce, navíc podle našich spatlaných zákonů je bezmocná i policie. Podle zákona je zvíře opravdu věc.
Dobrý den, jsme tady všichni milovníci koček a tak by mě zajímalo, zdali kočka je opravdu jen věc a může se s ní tak zacházet. To co jsem totiž viděla ve Zverimexu, mi přivodilo mírný šok a nejsem sama, kdo to odsuzuje. Viděla jsem tam totiž tři nádherná britská koťátka zavřená ve vysoké kleci (spíš pro papoušky než pro kočky),jedno navíc vypadalo docela nemocně a ani se nedivím a u nich cedulka,že jedno je k mání za 4500Kč. To je přece týrání, ty kočky se nemůžou ani proběhnout a vůbec: jak tam jsou dlouho,dokud se neprodají??Kdo dohlíží na jejich zdravotní stav? Co jsem si přečetla,děje se tak prý i v cizině a zavírají se tak i psi. Jaký je Váš názor a jak je to vůbec z právnického hlediska? Do klece přece patří ptáci,hadi či křečci, ale kočky a psi?? Pro ty koťátka než takhle žít by byla lepší uspávací injekce,to je přece strašné týrání!Každý kdo má ke zvířatům vztah, to tak musí cítit a je neuvěřitelné, že je strčí do klece sami chovatelé.:( Helena
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?