Diskuze Kocour bojí a je plachý.... nevíte co s ním je?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Aniora a chlupáči ☺ (23.03.2014 08:17:16) napsal: Dobré ráno, moje známa má se svým kocourem problém a požádala mě jestli bych ji s tím nemohla pomoct. Bohužel, nevím si s tím rady a tak se Vás chci zeptat jestli nebudete vědět o co se jedná. Kocour od mé známe se prý poslední dobou strašně bojí, je plachý a absolutně se nedá pohladit ani ho zavolat. Vždycky to byl ten nejmazlivější kocour na světě, miloval lidi, ale včera mi známa volala, že její kocour se prý strašně splašil a absolutně se nedá pohladit. Bohužel, mluvili jsme spolu přes telefon a tak nevím, jak vypadá, jak se chová atd. Nestalo se něco takového i Vaším kočkám? A pokud ano, jak jste to vyřešili? Nevíte z čeho se mohl tak splašit? Může být nějaký nemocný? Jedná se asi o křížence... Barvu má po whiskas britské kočce, je mohutný. Děkuji. :-( http://jamis-kocky.net/clanky/plachaKocka.php?cislo_clanku=94 Snad tam najdete co hledáte.
Dobrý,den pár otázek okolo kocourka které mi pomůžou. takže moje kočka dělá to samé 1.je to domácí nebo venkovní kočka 2.bydlíte ve městě nebo na vesnici 3. dělá to po celý rok nebo jedno období skusím poradit kocourkovi aby byl jako dříve;-)
Anetka&Marley (23.03.2014 08:17:16) napsal: Dobré ráno, moje známa má se svým kocourem problém a požádala mě jestli bych ji s tím nemohla pomoct. Bohužel, nevím si s tím rady a tak se Vás chci zeptat jestli nebudete vědět o co se jedná. Kocour od mé známe se prý poslední dobou strašně bojí, je plachý a absolutně se nedá pohladit ani ho zavolat. Vždycky to byl ten nejmazlivější kocour na světě, miloval lidi, ale včera mi známa volala, že její kocour se prý strašně splašil a absolutně se nedá pohladit. Bohužel, mluvili jsme spolu přes telefon a tak nevím, jak vypadá, jak se chová atd. Nestalo se něco takového i Vaším kočkám? A pokud ano, jak jste to vyřešili? Nevíte z čeho se mohl tak splašit? Může být nějaký nemocný? Jedná se asi o křížence... Barvu má po whiskas britské kočce, je mohutný. Děkuji. :-( Dobrý den, Je možné, že Vašemu kocourkovi někdo ublížil. To by vysvětlovalo strach z lidí, který tu popisujete. Pro jistotu být Vámi, bych poradila co nejdříve zajít k veterináři, aby se ujistil, že je v pořádku. Také veterináři nedávno začali dávat důraz i kočičím psychickým poruchám, které jsou časté a kočky opravdu trápí. I to se dnes léčí a poměrně běžně. Snad se to časem zlepší :-).
Dobré ráno, moje známa má se svým kocourem problém a požádala mě jestli bych ji s tím nemohla pomoct. Bohužel, nevím si s tím rady a tak se Vás chci zeptat jestli nebudete vědět o co se jedná. Kocour od mé známe se prý poslední dobou strašně bojí, je plachý a absolutně se nedá pohladit ani ho zavolat. Vždycky to byl ten nejmazlivější kocour na světě, miloval lidi, ale včera mi známa volala, že její kocour se prý strašně splašil a absolutně se nedá pohladit. Bohužel, mluvili jsme spolu přes telefon a tak nevím, jak vypadá, jak se chová atd. Nestalo se něco takového i Vaším kočkám? A pokud ano, jak jste to vyřešili? Nevíte z čeho se mohl tak splašit? Může být nějaký nemocný? Jedná se asi o křížence... Barvu má po whiskas britské kočce, je mohutný. Děkuji. :-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?