Diskuze Kocour nechce jíst granule

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tak mu zkus dát do misky granule a nech mu je tam kdyby to nežral třeba ani po třech dnech tak si zajdi za odborníkem a kdyby nepomohl ani ten tak může být rozmazlený ale nechci obviňovat protože nevím od kolika let ho máte protože jestli byl ještě před vámi v jiné rodině a ti mu nedávali nic jiného než maso tak na nic jiného není zvyklí a granule už se nejspïše žrát nenaučí
Dobrý den, potřebuji poradit - mám kocoura Raracha, neurčená rasa, ale máme potíž - už od malinka nejí granule, ani se jich nedotkne, chodí kolem nich obloukem a celé 2 roky, které mu nyní jsou, jí jen a pouze syrové maso (vepřové a hovězí a občas kuřecí syrová srdíčka), ale.......... při našem výpočtu je to 180 kg masa za rok ........... cca 15tis kč za rok a to tady není doma sám (máme ještě psa a dalšího kocoura, ale ti nás netrápí)..........prosím o radu, jak naučit RARACHA jíst granule? Koupím mu klidně i drahé, ale přece jen 15tis kč za jídlo pro jednoho kocoura je přece moc :-( děkuji za odpověď, Markéta (i když rozdrolím pár gramulí a maso v tom obalím, masa se ani netkne a vydrží klidně nejíst do druhého dne)
Jaké granule jste zkoušeli? A prosím kolik masa mu denně dáváte smím-li se zeptat? Dávate mu k tomu maso ještě vitamíny, taky k němu musíte přidávat zeleninu atd.. Dávat kocourkovi pořád jen maso pro něj není vůbec zdravé. Nejdřív napište jaké granulky jste mu dávala, potom se uvidí :))
jsme na tom úplně stejně Doma mám britského modrého kocourka, v lednu měl 2 roky a už odmalička nebaští granule a nic jim podobného. Zkoušela jsem snad všechno a bohužel marně Ale stále to nevzdávám Takže pokud by u Vašeho kocourka něco zabralo, prosím, dejte mi vědět. Budu za každou radu vděčná. Moc děkuji a přeji hodně zdaru. Markéta (26.12.2012 20:13:14) napsal: Dobrý den, potřebuji poradit - mám kocoura Raracha, neurčená rasa, ale máme potíž - už od malinka nejí granule, ani se jich nedotkne, chodí kolem nich obloukem a celé 2 roky, které mu nyní jsou, jí jen a pouze syrové maso (vepřové a hovězí a občas kuřecí syrová srdíčka), ale.......... při našem výpočtu je to 180 kg masa za rok ........... cca 15tis kč za rok a to tady není doma sám (máme ještě psa a dalšího kocoura, ale ti nás netrápí)..........prosím o radu, jak naučit RARACHA jíst granule? Koupím mu klidně i drahé, ale přece jen 15tis kč za jídlo pro jednoho kocoura je přece moc :-( děkuji za odpověď, Markéta (i když rozdrolím pár gramulí a maso v tom obalím, masa se ani netkne a vydrží klidně nejíst do druhého dne)
Dobrý den Markét, jsme na tom úplně stejně:( Doma mám britského modrého kocourka, v lednu měl 2 roky a už odmalička nebaští granule a nic jim podobného. Zkoušela jsem snad všechno a bohužel marně:( Ale stále to nevzdávám Takže pokud by u Vašeho kocourka něco pomohlo, prosím, dejte mi vědět. Budu za každou radu vděčná. Moc děkuji a přeji hodně zdaru. Markéta (26.12.2012 20:13:14) napsal: Dobrý den, potřebuji poradit - mám kocoura Raracha, neurčená rasa, ale máme potíž - už od malinka nejí granule, ani se jich nedotkne, chodí kolem nich obloukem a celé 2 roky, které mu nyní jsou, jí jen a pouze syrové maso (vepřové a hovězí a občas kuřecí syrová srdíčka), ale.......... při našem výpočtu je to 180 kg masa za rok ........... cca 15tis kč za rok a to tady není doma sám (máme ještě psa a dalšího kocoura, ale ti nás netrápí)..........prosím o radu, jak naučit RARACHA jíst granule? Koupím mu klidně i drahé, ale přece jen 15tis kč za jídlo pro jednoho kocoura je přece moc :-( děkuji za odpověď, Markéta (i když rozdrolím pár gramulí a maso v tom obalím, masa se ani netkne a vydrží klidně nejíst do druhého dne)
Jasmia:) (27.12.2012 17:34:43) napsal: No... To jste si ji naučili dobře, na masíčko :-) To se špatně odnaučí... Zkuste ty granule namočit do vody, to někdy pomáhá. Jinak jsou také dobré granule Royal canin, doporučuji. Taky je možné, že váš Rarášek má něco se zoubky a špatně se mu granulky koušou. I kdyby ne, přesto bych na vašem místě šla pro radu odbornému vetovi ;-) :-) Zkuste granule smíchat ze slepičím vývarem, tím kočičky opravdu nepohrdnou:-) Ale hlavně, aby to nebylo moc slané ani ostré (pikantní);-) ;-) Já bych se spíše Royal Caninu vyhla, spíše bych je zařadila mezi ty nic moc granule, nemyslím to vůbec ve zlým. Lidi často říkají, že tam přidávají chemické látky a dochucovadla. Čeho se nejvíce bojím je to, že obsahuje rakovinotvorné konzervanty... Tohle by v jídelníčku kočky vůbec nemělo být...8-}
No... To jste si ji naučili dobře, na masíčko :-) To se špatně odnaučí... Zkuste ty granule namočit do vody, to někdy pomáhá. Jinak jsou také dobré granule Royal canin, doporučuji. Taky je možné, že váš Rarášek má něco se zoubky a špatně se mu granulky koušou. I kdyby ne, přesto bych na vašem místě šla pro radu odbornému vetovi ;-) :-) Markéta (26.12.2012 20:13:14) napsal: Dobrý den, potřebuji poradit - mám kocoura Raracha, neurčená rasa, ale máme potíž - už od malinka nejí granule, ani se jich nedotkne, chodí kolem nich obloukem a celé 2 roky, které mu nyní jsou, jí jen a pouze syrové maso (vepřové a hovězí a občas kuřecí syrová srdíčka), ale.......... při našem výpočtu je to 180 kg masa za rok ........... cca 15tis kč za rok a to tady není doma sám (máme ještě psa a dalšího kocoura, ale ti nás netrápí)..........prosím o radu, jak naučit RARACHA jíst granule? Koupím mu klidně i drahé, ale přece jen 15tis kč za jídlo pro jednoho kocoura je přece moc :-( děkuji za odpověď, Markéta (i když rozdrolím pár gramulí a maso v tom obalím, masa se ani netkne a vydrží klidně nejíst do druhého dne)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?