Diskuze Kocour pravidelně sám doma?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, prosím o radu. Již delší dobu zvažuji, že si opět pořídím kočku (konkrétně kocoura), ale problém je v tom, že bydlím sám, pracuji někdy i 3x-4x týdně přes noc 12hodin a to tak, že přijdu z dvanáctky, vyspím se a zas jdu a až další dva dny mám zas pořádně čas. Proto se chci zeptat, jesti by pro takového kocoura nebylo toto soužití spíše utrpením.. Případně jaká rasa by něco takového zvládala, být doma od 18:30 do 7 sám a pak ještě akceptovat můj spánek? :) Když to tak píšu, připadá mi to spíše jako blbost.. 8-} Děkuji za názor.
MarekV (14.07.2016 18:37:40) napsal: Dobrý den, prosím o radu. Již delší dobu zvažuji, že si opět pořídím kočku (konkrétně kocoura), ale problém je v tom, že bydlím sám, pracuji někdy i 3x-4x týdně přes noc 12hodin a to tak, že přijdu z dvanáctky, vyspím se a zas jdu a až další dva dny mám zas pořádně čas. Proto se chci zeptat, jesti by pro takového kocoura nebylo toto soužití spíše utrpením.. Případně jaká rasa by něco takového zvládala, být doma od 18:30 do 7 sám a pak ještě akceptovat můj spánek? :) Když to tak píšu, připadá mi to spíše jako blbost.. 8-} Děkuji za názor. Pro kočku to utrpení určitě bude.já jsem si pořídíla jednu kočku a jakmile jsem odešla do práce, jen na osm hodin,kočka prý stále mňoukala za dveřmi,jak mi říkala sousedka.Potom když jsem přišla domů,kočka vždy spala hned u hlavních dveří v předsíni a čekala na mě.tak jsem jí po roce pořídila kamaráda a mám klid.Přijdu domů a kočky spí spolu nebo si hrají a není jim smutno.Být vámi,pořídím si hned dvě najednou.A%t se znají od mala....nebudete mít pocit viny a kočky se spolu zabaví.....
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?