Diskuze Kocour si cuca tapku

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobry vecer. Uz nevim, na koho se obratit. Doma mame 3.5 mesicniho kocourka, ktery si zacal pravidelne cucat tapku na tom samem miste. Normalne ji saje jako kocicce bradavku. Na veterine mi rekli, ze je to normalni a ze to mam nechat byt, casem to pry prejde. Jenze mu se tam udelal nejaky hrbolek tvrdy a ten si saje vzdy pred spankem. Uz jsem se mu to snazila ovazat, ale stejne si to sundal. Poradte mi prosim, co mam delat, zda je to opravdu normalni. Kocourka mame z utulku, nasli jej na ulici jeste spolu se sourozenci a v den odberu mel 2.5 mesice. :-(
Cucání tlapek,špičky osásku a jiné věci jsou u nalezencu projevem strachu a nervozity.proto zkuste kocourkovy maličko kápnout na tlapku citron.Asi to budete muset několikrát opakovat.Je to něco jako kousání nehtů u dětí.Nejlépe ale kocourka vyléčíte tím,když mu stále budete dávat na jevo,že je u Vás doma,že ho máte rádi a že je u Vás v bezpečí.Malé kočičky jsou jako malé děti.Potřebují jistotu domova.Kocourek byl vzat od maminky a najednou je někde jinde a je celý nesvůj a bojí se.Chovejte ho,aby cítil Vaše teplo těla a to by mu mělo dodat pocit jistoty.Uvidíte,že z něj vyroste ještě pěkný rošťák.Bábina
Bábina (30.06.2011 19:20:26) napsal: A pokud Vám veterinář opět řekne,že to nic není.Zkuste kocourkovi tlapu nanazat trošičku citronem.Je to trauma nalezenců.Projevují tak svojí nervozitu.Jak si zvykne,že je u Vás doma a v bezpečí,zlepší se to.Toho citronu jen maličko.Kočička kyselé nemusí a nemusí ani vůni citronů.tedy většinou.Ale asi to budete muset několikrát zopakovat,než kocourek pochopí,že to není dobré a prestane to dělat.Hlavně kocourkovi stále projevujte svojí lásku aby věděl,že už je v bezpečí.Bábina
David (30.06.2011 00:51:55) napsal: To cucání tlapky je běžné a mělo by časem přejít. Na ten hrbolek byste se měli zeptat veterináře, případně ho s kocourkem navštívit.
macejeska (29.06.2011 00:45:25) napsal: Dobry vecer. Uz nevim, na koho se obratit. Doma mame 3.5 mesicniho kocourka, ktery si zacal pravidelne cucat tapku na tom samem miste. Normalne ji saje jako kocicce bradavku. Na veterine mi rekli, ze je to normalni a ze to mam nechat byt, casem to pry prejde. Jenze mu se tam udelal nejaky hrbolek tvrdy a ten si saje vzdy pred spankem. Uz jsem se mu to snazila ovazat, ale stejne si to sundal. Poradte mi prosim, co mam delat, zda je to opravdu normalni. Kocourka mame z utulku, nasli jej na ulici jeste spolu se sourozenci a v den odberu mel 2.5 mesice. :-( To cucání tlapky je běžné a mělo by časem přejít. Na ten hrbolek byste se měli zeptat veterináře, případně ho s kocourkem navštívit.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?