Diskuze kocour vs kocour

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kocouri kamaradi nejsou skoro nikdy. Hlidaji si sve teritorium a nejspis se budou prat. Ze by ho zabil je mala sance, ale ten mensi asi parkrat dostane za usi. Jak vyroste tak se situace muze obratit.
Ahoj, chtěla bych se zeptat zkušených, jak poznám, zda se kocouři budou kamarádit či se zabijou. Mám kocourka, kterému je 10 měsíců, nekastrovaný. Chodí si volně po naší zahradě (zahradu neopustí), venku je pouze přes den. Ob jeden pozemek přijeli sousedi, kteří mají také kocoura (nevím kolik mu je), ale je již starší a vykastrovaný, volně chodí po osadě. Najednou jsem si všimla, jak je můj kocour naježený u plotu, šla jsem se podívat co se děje a za plotem seděl druhý kocour. Koukala jsem, co se bude dít a nic. Kocouři na sebe koukali cca 2 hodiny. Dokonce si časem oba lehli na zem, složili packy pod sebe a koukali. Pak se druhý kocour zvedl a odešel. Takhle přišel asi 3x za den. Druhý den, to už ale bylo o něco horší. Zase přišel a můj kocour šel až k plotu, naježil se, sklopil uši a začal dělat pohyby tlamičkou (jakoby něco kousal), poté asi 2x zavrčel. Druhý kocour pouze stál a nakláněl hlavičku. Hlídala jsem je, aby na sebe nezaútočili. Pak toho mého to přestalo bavit a pomalu se odplížil pryč. Chodil si po zahradě a chytal komáry. Druhý kocour ho ale pořád sledoval a dokonce chtěl i přeskočit plot. V tom jsem mu, ale zabránila. Mám strach, aby tomu mému neublížil :( . Někde jsem četla, že pokud kocouři na sebe jenom civí a dlouho se nic neděje, čekají až druhý udělá chybu a je schopen ho zabít. Když ten druhý kocour kouká na toho mého, tak je v jeho očích vidět zlost 8-} Chtěla bych se tedy zeptat zkušenějších, zda mohu kocourka nechat samotného na zahradě nebo ho mám pořád hlídat? Nevím, zda se budou kamarádit nebo se sežerou? Prosím o radu. Děkuji ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?