Diskuze Kocourek

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj ,mám zamluveného malou britskou kočku a nevím jestli je lepší si koupit kocourka nebo kočičku :)
Matýsek (03.02.2010 11:04:22) napsal: Dobrý den všem, včera jsem si domů přivezla 1,5 leteho kocourka který má za sebou velmi špatné období. Jedná se o Britského Kocoura,Vrátil se původním majitelům v šíleném stavu, majitelé nechaly kocourka vykastrovat a vytrhat zadní zoubky jelikož měl nějaký ošklivý zánět, a udělat testy na aids a ještě nějaký, Jelikož mají doma moc koček tak mi ho nabídly, prý je moc hodný a mazel. od včera nevylezl z přepravky dokonce tam udělal i svou potřebu a to má wc hned vedle a ani nepije a nežere. Když se ho dotknu tak se celej klepe. Jak dlouho trvá kočce než si zvykne na nové prostředi? Jak se mám k němu chovat aby se nebál a aby se nažral a došel si na WC? Děkuji moc za pomoc:( Chce to hodně trpělivosti a laskavosti.Vím o čem mluvím.Můj první kocourek byl také týraný.
Myslím si, že je důležité aby z vás cítil bezpečí a pohodu. Hlaďte ho a snaž se mu pomáhat. Ukázat mu kde je záchodek, kde je vodička. Musí ucítit pocit bezpečí. Zvířátka jsou hodně vnímavá. Můj Matýsek hned pozná když mi není dobře. Mají to v sobě. Přeju Vám aby si zvykl a bylo vše v pořádku
Pokud víte s čím má kocourek špatnou zkušenost, vyvarovala bych se čehokoliv co by mu to mohlo připomenout. Určitě ho do ničeho nenuťte, chce to čas a trpělivost, musí si zvyknout na nové prostředí a zřejmě i získat důvěru v člověka. Před týdnem jsme si přivezli koťátko, první den kocourek také skoro nejedl a pořád se někde schovával. Teď už si u nás zvykl, klidně si lehne doprostřed místnosti na koberec a usne tam. Jídlo mu do misky nestačím doplňovat . Váš kocourek bude asi potřebovat času více, ale určitě to splečně zvládnete. Držíme palečky a napište co je nového.
Pokud víte s čím má kocourek špatnou zkušenost, vyvarovala bych se čemukoliv co by mu to mohlo připomenout. Určitě ho do ničeho nenuťte, chce to čas a trpělivost, musí si zvyknout na nové prostředí a zřejmě získat i důvěru v člověka. Před týdnem jsme si přivezli koťátko, první den kocourek také skoro nejedl a pořád se někde schovával. Teď už si u nás zvykl, klidně si lehne doprostřed místnosti na koberec a usne tam. Jídlo mu do misky nestačím doplňovat :D . Váš kocourek bude asi potřebovat času více, ale určitě to splečně zvládnete. Držíme palečky a napište co je nového.
Dobrý den všem, včera jsem si domů přivezla 1,5 leteho kocourka který má za sebou velmi špatné období. Jedná se o Britského Kocoura,Vrátil se původním majitelům v šíleném stavu, majitelé nechaly kocourka vykastrovat a vytrhat zadní zoubky jelikož měl nějaký ošklivý zánět, a udělat testy na aids a ještě nějaký, Jelikož mají doma moc koček tak mi ho nabídly, prý je moc hodný a mazel. od včera nevylezl z přepravky dokonce tam udělal i svou potřebu a to má wc hned vedle a ani nepije a nežere. Když se ho dotknu tak se celej klepe. Jak dlouho trvá kočce než si zvykne na nové prostředi? Jak se mám k němu chovat aby se nebál a aby se nažral a došel si na WC? Děkuji moc za pomoc:(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?