Diskuze Kocourek nemňouká

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Caroline (28.05.2012 15:40:49) napsal: Ahoj, mám kocoura, je mu tam 1 rok a vůbec nemňouká... syčet umí, ale prostě nemňouká. Co mám dělat? Je to normální? Ahojda,mám taky kocourka,který nemňouká,je to spíš takový břichomluvec,to tak někdy je.;-)
Caroline (28.05.2012 15:40:49) napsal: Ahoj, mám kocoura, je mu tam 1 rok a vůbec nemňouká... syčet umí, ale prostě nemňouká. Co mám dělat? Je to normální? Asi nemňouká protože nemá důvod;-)
Ajhoj my sme mněli kocourka a nemňoukal až když mu byl 1,5 roku i později ale to zase kočka mňouká furt
<blockquote>Caroline (28.05.2012 15:40:49) napsal: Ahoj, mám kocoura, je mu tam 1 rok a vůbec nemňouká... syčet umí, ale prostě nemňouká. Co mám dělat? Je to normální? </blockquo Náš bývalý kocourek mňouknul poprvé asi v pěti letech a pak celkem ještě asi desetkrát...dožil se osmi let:-) tehdy mne to také překvapilo,ale asi je to jako u lidí,někdo toho nakecá a jiný je nemluva:-) :-D :-)
Ahoj, mám kocoura, je mu tam 1 rok a vůbec nemňouká... syčet umí, ale prostě nemňouká. Co mám dělat? Je to normální?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?