Diskuze kolik je tu lidí

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

já jsem si to zakádala asi před rokem a byla jsem něco kolem 21000
A JEDEME DÁL...NEBO RADĚJI ZNOVU???????????
odhadem okolo 2000 , všechno ostatní je jen statistika, která nemá s realitou nic společného 8-}
slávka (28.11.2009 21:52:30) napsal: Hmmm.Ono je taky otázkou kolik z těch profilů je aktivních a nebo prázdných.8-} 8-} ;-) Takže ,,opravdoví´´ počet uživatelů kteří tu byly aspoŇ jednou jen tak nezjistíš:-~ 8-} 8-} Přesně tak, reálně to je tak desetina až dvacetina tohoto počtu. Stačí se podívat, kolik uživatelů má desítky (někteří až stovky) falešných nebo prázdných profilů.
peggyska (28.11.2009 21:41:01) napsal: díkyjá si myslela:-) tak nějak Hmmm.Ono je taky otázkou kolik z těch profilů je aktivních a nebo prázdných.8-} 8-} ;-) Takže ,,opravdoví´´ počet uživatelů kteří tu byly aspoŇ jednou jen tak nezjistíš:-~ 8-} 8-}
peggyska (28.11.2009 21:20:16) napsal: docela by mně zajímalo kolik je zde tegistrovaných lidí mohlo by to bejt třeba 20 tisíc vic 30 tisíc nebo 40 tisíc AKCE -> Novinky -> "jdi" až dolů na stránku a vlevo to najdeš. Kopíruju: Psí statistiky z Hafici.cz * 36332 registrovaných uživatelů * 24333 profilů
docela by mně zajímalo kolik je zde tegistrovaných lidí mohlo by to bejt třeba 20 tisíc vic 30 tisíc nebo 40 tisíc
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?