Diskuze KOlik máte kostiček?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ja mam jen 85 nebo 90 kostiček :( :( :( :( :( :( :( 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} :_( :_( :_( :_( :_(
nixisek357 (11.03.2010 13:29:03) napsal: Ahoj ja uz mam 835 kostiček a to jsem na hafíkách jen necelý týden:-DD Já mám jen 324 kostiček... :-(
simca (11.03.2010 12:38:12) napsal: Ahoj nedávno jsem se na tuto otázku ptala.Já mám 615 kostiček a ty?? Ahoj ja uz mam 835 kostiček a to jsem na hafíkách jen necelý týden:-DD
Ahoj nedávno jsem se na tuto otázku ptala.Já mám 615 kostiček a ty??
Tak se pochlubte,kolik máte kostiček. =)
Manička+RINGO (11.03.2010 15:44:55) napsal: My máme 8548!! Jsme si dělali srandu:-D :-DD to je úplně vesmírný číslo8-| Ale nepovíme:-)
oggiho (13.03.2010 21:12:10) napsal: viš hodey tady nejaka pani asi terka a tlapka se ptají Tak se pochlubte,kolik máte kostičekcv ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? od terky a tlapky. No to vím i bez tebe, ale co ty vykřičníky? Elis se vyjádřila tak ja to cítí.....
ahoj všichni dostaji medajdle a poharky to je feerrrr>:-( >:-( >:-( >:-(.
já se nehoním za tím, abych měla nějakou medaili nebo pohár. To bych tu musela sedět celý den od rána do večera a jenom kostičkovat. My tu jsme pro to, abychom našli nové kamarády, popovídali si atd.. Honey: díky za "zastání". Přesně, jen jsem řekla svůj názor... mě je jedno jestli bych měla 1 kostičku nebo 30 000... od toho tu přeci nejsme ;)
Ahoj psí kamarádi...potřebovala bych od vás radu a doufám, že se tu najde milý človíček, který poradí,... Májm totiž problém, ne že bych se honila za kostičkami... nezajímá mě jestli sem v top 10 nebo ne,.... ale mám na profilu, že mě hodnotil ten a tamten uživatel, ale počet hodnocení celkově je 0. Můžete mi někdo říci proč se mi hodnocení maže ??? Prosím !!!
Ahoj, hodnocení se maže vždy na začátku měsíce všem a soutěž TOP 100 začíná od začátku. Všechny získané body se ti sčítají v kolonce ,,Bodů od počátku´´. Na umístění v jednotlivých měsících se můžeš podívat v ,,Historii umístění,,. Takže například u Matěje máš ´´Hodnoceno: 3x´´, tudíž tento měsíc Matěje hodnotili 3 uživatelé a to 30.3. a 31.3. Takže pokud si na jeho hodnocení koukala před těmito třemi hlasy (např.29.3.), tak si tam měla 0, jelikož ještě tento měsíc nebyl nikým Matěj hodnocen. petulka.peta (30.03.2010 23:41:07) napsal: Ahoj psí kamarádi...potřebovala bych od vás radu a doufám, že se tu najde milý človíček, který poradí,... Májm totiž problém, ne že bych se honila za kostičkami... nezajímá mě jestli sem v top 10 nebo ne,.... ale mám na profilu, že mě hodnotil ten a tamten uživatel, ale počet hodnocení celkově je 0. Můžete mi někdo říci proč se mi hodnocení maže ??? Prosím !!!
viš hodey tady nejaka pani asi terka a tlapka se ptají Tak se pochlubte,kolik máte kostičekcv ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? od terky a tlapky.
oggiho (13.03.2010 20:28:14) napsal: to jsou ukradeny ze jo elis a smečko!! !! !! !! co je zase tohle....??
Elis a smečka (13.03.2010 20:20:39) napsal: nám jsou kostičky ukradený.... to jsou ukradeny ze jo elis a smečko!! !! !! !!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?