Diskuze Komentáře

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Možnost promazávání komentářů jsem nechtěla zavádět proto, abych mazala některé „nepohodlné“ příspěvky, ale proto, abych zredukovala obrovský počet starých komentářů.Pokud by systém mazal staré komentáře automaticky, není třeba toto zavádět.Stačilo by pouze tlačítko na nahlášení sprostých komentářů administrátorům. Nevlastním žádný anonymní profil,neboť nevidím sebemenší důvod proč ho zakládat. Myšlenka skrytí rodokmenu je dobrá, nicméně jsem to navrhovala téměř okamžitě po spuštění nové verze a nebyla jsem sama. Váš nápad s možností vyřazení Vašeho profilu ze soutěže TOP 100 vítám. Takovou možnost volby by měl mít každý uživatel. Kdo chce soutěžit, ať soutěží a kdo ne, ať dělá něco jiného.
Zajímavý nápad . Otázka zní proč, aby profil byl absolutně perfektní ? Aby se odstranili nesouhlasné názory ? Nepohodlní přispívatelé ? Koukal jsem na vaše komentáže a myslím, že nemáte co promazávat. Tedy jestli náhodou nevlastníte ještě některý z těch anonymních profilů, kterých je tu spousta, které nemají žádný profil zvířete, pouze se účastní kostičkovací mánie a občas jim to někdo vyčte. Spíš bych uvítal, kdyby tu bylo hlásící tlačítko. Dostanu zprávu, dárek, kostičky od takovéhoto profilu, tlačítkem ho odešlu adminům a oni ho pěkně smáznou. V tom bych viděl smysluplnost. Pak bych měl ještě pár návrhů – už se dá skrýt rodokmen, byl bych pro, aby se mohl z profilu odstranit rodokmen, mapa, aby bylo možno odstranit možnost posílání a přijímání kostiček a hlavně, aby se nezobrazovalo pořadí v top 100. Stejně tak v nastavení chápu nastavení profilu a zprávy. Proč je tam napište nám , bonusový program a top 100 to vážně netuším, když je to i normálně na foru.
Bude zase možné promazávat odbržené komentáře? Rexík.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?