Diskuze Kompromis?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tak s tím mazáním zápisků nevím,mně to taky nefunguje.Stejně tak mi nejdou mazat komentáře u mého pejska,je tam jenom kolonka „odpovědět“.No ale nevadí,bez toho se kdyžtak obejdu,ale myslím,že takové věci mají admini teprve v plánu.
jako hodně z vás já taky nejsem moc nadšená novýma hafíkama. Profil mýho pesana je teď opravdu podivnej, tak kilometr dlouhej, graficky taky nic moc,ty rámy mimo,vzkaz od jednoho kamaráda má uplně jiný vzhled i tvar 8-} než ty ostatní..věřím, že lidé z hafíků chtěli udělat hafíky lepší, ale fakt se to moc nepovedlo. Radši sem prostě teď ani nechodím, protože by mě to zklamalo ještě víc. Odejít odsud nechci,protože tu máme super kamárady,ale rozhodně už předtím mi to přišlo trošku těžkopádné,teď nemám slov..například přemýšlím,proč nejde,když Vám někdo napíše komentář, odpovědět mu tak,aby se odpověd zobrazila na jeho profilu?když dám odpovědět,odpověď se zobrazí na mém profilu ale u daného pejska myslím,že ne. Je to strašně nepraktické,protože chceme všem,co nám napsali,odepsat,a kdybyste viděli,kolik času strávíme tím,než se k pejskovi prokoušeme.proč se třeba nezměnilo tohle???proč třeba lidé z hafiků neudělali nějakej průzkum,co bychom tady uvítali?:( to,že něco nefungovalo hned,plně chápu,protože s tím mám zkušenosti z práce,naši klienti jsou taky pořád nespokojení a vše chtějí hned, takže tohle beru,to se stává i tam,kde si za to platíte:D pro příště doporučuji udělat průzkum a neměnit razantně vzhled!!!! jinak doufám,že co nejdřív to bude fungovat tak jak má..a my,co tu budem chtít zůstat,si na tu novou verzi určitě zvyknem.to vám garantuji.hehe,to znám taky z práce!!!!:D :D a běžte ven,je tam krásně!Mervinek a Gabi
Mně se včera nepřidal zápis do deníčku,což je škoda.8-} Byla to legrace,prostě zvednutí nálady,snad pro někoho…Jinak mně vadí,když jdu od kamarádů zpět,nahoře nemám jméno psa,takže ,,dojedu" až k přihlášení a znovu musím kliknou profil Toník.Co se týká rodokmenu,mně je to jedno,křížence mám záměrně,je to útulkový pejsek.Jestli to tam někdo dá,je to spíše pro chovatele,mohou najít vhodné psy či fenky pro své miláčky.Taky se mně nezobrazuje,kdo dal kostičky,jen ti poslední…A navíc bych v Diskuzi uvítala chronolické řazení příspěvků!Znám z jiných www.,velmi přehledné!:D Aja.
Já jsem s deníčkem tedy také spokojená..Rodokmen is myslím ež pokud bude volitelný je super věc.Najedu na pejska a zjistím že má třeba stejného dědečka co ten muj? to potěší ne?Samozřejmě kříženci to maj chudáci horší…Ale etda vadí mi že musim na profily svých hafíku přes muj profil je to delší…A teda ty dárečky by se měly nějak vyřešit napřed mi to napíše,že už jsme ndeska jeden měla následně na to bonus byl připsán a přitom nebyl a ted už tu není ani nápověda…Snad to pujde k lepšímu
Musím říct, že je tady opravdu pár vydařených názoru. Vím, že pokud jde vše naráz je to lepší, ale myslím, že zase až takhle se to zde překopávat nemuselo. Na této verzi jsou i jistá pozitiva ale více je těch negativ a to je špatné, jak pro lidi, tak pro vás admini. Opravdu si uvědomte, že pokud k vašemu webu sedne někdo, kdo umí na počítači vyťukat jenom pár slov a poslat to (a věřte, takových lidí je dneska moc a to i v mé generaci ještě.. :D), tak se prostě v tomhle guláši nevyzná. Já na počítači dělám už nekolik let. Mám i vlastní stránky, sice amatérské, ale vím co je to kritika lidí a tak se snažím je potěšit. Ale co jsem chtěla říct? Že mým záměrem není kritizovat vás, kteří se na webu podílíte, naopak sám web je výborný nápad, ale vžijte se do naší situace, copak se v tom orientujete vy sami? Deníček… tak to no comment, to je něco hrozného. Opravdu. Musíte web udělat srozumitelný. Vím, že pokrok jde dál, všechno se mění, ale lidé mají rádi změnu k lepšímu. Ten, že se na to lidi měli připravit. Ale chtěla jsem se dostat i k tomu, že jsem zde chtěla v bodech vypsat alespoň ta pozitiva nové verze, věřte, že jsou, ale nesnado se hledají. POzitiva: (podle mě, každý na to má jiný názor!) vyplnění údajů u uživatele a o něm zvláštní odkaz v menu na články (ty jsou však poté nějak divně rozdělelny, málem jsem nenašla ani dáreček) veští fotky našich miláčků v profilech fotogalerie A to je asi tak vše, pokud bych přišla na další napíšu. A teĎ negativa? :D Negativa (opět z mého pohledu): Naprosto nepřehledná úprava profilu. Proboha, kam se podělo to skvělé adminovské menu a hlavně, kde to hlásí, že mám nějaké nové zprávy? A proč se mi všechny zprávy smazaly? :( Deníček se nepoved, vysouvací jo, ale nepřehledný trochu :D Rodokmen? :D Budu moc ráda, když se na tento můj dopis přidají i jiný uživatelé. Ale je škoda, že lidi kvůli tomu odcházejí. POznala jsem tady strašně moc skvělých lidí, ale nechci se s nimi rozloučit jenom proto, že jste se rozhodli nás překvapit nefunhující věcí. Takže třeba to zkuste s námi probrat, nechte, aby se další lidé vyjádřili a potom společně dokážeme ten web možná předělat k lepšímu. Nemusí se vracet stará verze, stačí, když se opraví chyby na nové a zlepší se to… Myslím, že spoustu lidí, a uživatelé do toho mají vždy hodně co mluvit, tady á spoustu dobrých nápadů na vylepšení. Tenhle web jede už nějakou tu dobu a je to škoda. Zkuste to a uvidíte, že lidi nebudou odcházet, ale přicházet. :D Uživatelka serveru Hafici.cz, doufající, že se jeho stav zlepší… :D
Jjj, s těmi ukázkami souhlasím, jinak myslím, že pokud se dostrání pár chyb mohlo by tu fungovat. Já nejsme na ničí straně. CHápu jaké to musí být… Jen řže se do všeho pouštím hrozně hrrr. :D Jinak nevíte někdo, jak se dá v deníčku smazat zápis? Minulá verze to uměla u téhle mi to nejde. Mám tam jeden zápi dvakrát a chci ho smazat. :D A taky doufám, že se odstraní nevyplněné položky. Protože se mi nelíbí mít tam třeba plemeno – nevyplněno, je to divné :D
Mně nová verze zas až tak nevadí,něco se mi na ní líbí ,ale něco ne..např,moc se mi zamlouvá,že můžu měnit a přidávat fotografie přímo na profilu mého psa,ale zase mě dost štve,že nemůžu jít na profil mého pejska rovnou z hlavní stránky hafíků(jak to bylo ve staré verzi),ale musím jít přes sebe(přes užvatele).Taky to mám hrozně zpomalené,ale myslím,že to všecko dají admini brzo do pořádku…snad?? Deníček mi nevadí,jenom mě mrzí,že na profilech nejsou ukázky z posledních zápisků.
Ale jinak jsem si teĎ ještě projížděla zbtky stránky a myslím, že náhledy fotogalerií se opravdu povedly… Jdou takové přehledné, že to není v novém okně… Ovšem, chudáci, ti co jim to nejede, ti to mají zase novém okně :-D
Asi jsem se do toho nějak zamotala :D
Hezký den všem. My za službu platíme, že se sem hází takovéto příměry? Spousta uživatelů si neuvědomuje, že firma Miton také musí být z něčeho živa a že službu poskytuje bezplatně. Samozřejmě jsem si všimla že BaraQuda upozornil, že to není dobrý příklad, ale objevuje se tento názor i v jiných diskuzích,proto na něj reaguji. Zcela souhlasíme s názorem questky – perfekt.=) S pozdravem a přáním sluníčkového rána Merlin a Leňulína
No právě, každý jiné… Mě nevyhovuje ta úprava přímo v profilu, prostě je to pro mně nepřehlédné, ale přesně… Je to tak, že kažédmu vyhovuje něco jiného :D
Vím, že po kritice, kterou jsem tady zatím napsala bych neměla o něco žádat, ale pochopte, pouze jsem vyjádřila svůj názor a věřím, že i tahle verze má své přednosti a že se bude zdokonalovat… Tak jsem se chtěla zeptat adminů nebo někoho kdo tyto stránky řídí, jestli by nešlo zařídit, že když jsem přihlášená na haficích, tak když se přepnu abych kostičkovala na miciny, musím se znovu přihlásit, ale bylo by výhodnějsí bý tam rovnou přhlášena :D To by taky mohlo napomoci nové verzi ne? :D Díky!!
mě deníček funguje perfektně, nejlepší na tom je, že se může i ten zápis upravit ;-D … ale tak víš co, každý máme odlišné názory ;-)
:D Děkuju za názor… Nabráním se žádnému, mě tedy ten deníček vadí hodně, protože mi strašně blbe a díky němu si píšeme i tak nějak s ostatníma… Jinak i tak moc díky. :D
tak s určitýma věcma naprosto nesouhlasím :-DD … v pozitivech ano, ale taky se mi líbí Deníček, úprava profilu – na tom přeci ani tak nesejde … každej ho vidí stejně, jen má připsáno slovíčko upravit … piškotový účet je zde stále … mě se teda zprávy nesmazaly, a jestli tobě ano, tak ještě počkej, třeba se to ještě nahraje … a mě se teda zprávy, jestli mám novou, zobrazují, ale v „Akcích“ … rodokmen – tahle funkce prý bude volitelná ;-) … kostičkování je pro mě lepší a rychlejší – nemusím čekat, až mi najede úplně celý profil, ale už můžu ihned kliknout na pět kostiček a je to tam – rychlost! … a co se týče rychlosti stránek – u mě je to úžasný ;-)
Musím říct, že je tady opravdu pár vydařených názoru, ale to nemnění nic na tom, že je pravda, že web je naprosto nepoužitelný. Vím, že pokud jde vše naráz je to lepší, ale myslím, že zase až takhle se to zde překopávat nemuselo. Na této verzi jsou i jistá pozitiva ale více je těch negativ a to je špatné, jak pro lidi, tak pro vás admini. Opravdu si uvědomte, že pokud k vašemu webu sedne někdo, kdo umí na počítači vyťukat jenom pár slov a poslat to (a věřte, takových lidí je dneska moc a to i v mé generaci ještě.. :D), tak se prostě v tomhle culáši nevyzná. Já na počítači dělám už nekolik let. Mám i vlastní stránky, sice amatérské, ale vím co je to kritika lidí a tak se snažím je potěšit. Ale co jsem chtěla říct? Že mým záměrem není kritizovat vás, kteří se na webu podílíte, naopak sám web je výborný nápad, ale vžijte se do naší situace, copak se v tom orientujete vy sami? Deníček… tak to no comment, to je něco hrozného. Opravdu. Zamyslete se… Kdyby někdo prodával prací prášek co nepere, kupovali by ho lidé? Vím, primitivní příklad, ale takhle to je! Musíte web udělat srozumitelný. Vím, že pokrok jde dál, všechno se mění, ale lidé mají rádi změnu k lepšímu. Myslím, že návrh, který zde vzešel od uživatele Matýsek a Petra byl velmi rozumný. Ten, že se na to lidi měli připravit. Ale chtěla jsem se dostat i k tomu, že jsem zde chtěla v bodech vypsat alespoň ta pozitiva nové verze, věřte, že jsou, ale nesnado se hledají. POzitiva: (podle mě, každý na to má jiný názor!) vyplnění údajů u uživatele a o něm zvláštní odkaz v menu na články (ty jsou však poté nějak divně rozdělelny, málem jsem nenašla ani dáreček) veští fotky našich miláčků v profilech A to je asi tak vše, pokud bych přišla na další napíšu, ale sami vidíte nic moc že? A teĎ negativa? :D Negativa (opět z mého pohledu): Naprosto nepřehledná úprava profilu. Proboha koho napadlo udělat úpravby přímo v náhledu profilu, aby se potomčlověk musel odhlásit a teprve se kouknout, jak to vidí ostatní? Proč už ne piškotový účet? (Vím, divné, ale potěší :D) Proboha, kam se podělo to skvělé adminovské menu a hlavně, kde to hlásí, že mám nějaké nové zprávy? A proč se mi všechny zprávy smazaly? Deníček, tak to je něco opravdu hrozného… Vysouvací, nijak s ním nejde korigovat, nedá se z něho nic mazat a naprosto blbě se z něho čte. Hrůůůza… Rodokmen? Proboha naco? :D KOstičkování stávkuje Hrozně to najíždí… pomalu myslím a je v tom takový šrumec. Tak tady to je. Prostě myslím, že byste se měli zamyslet. Budu moc ráda, když se na tento můj dopis přidají i jiný uživatelé, ale prostě takhle to dál nejde a uvědomte si, že vám lidi budou odcházet (já ne, chci si počkat jak to dopadne), ale reklamu si děláte díky lidem? Kde byste byli, kdyby tady nikdo nechodil? POznala jsem tady strašně moc skvělých lidí, ale nechci se s nimi rozloučit jenom proto, že jste se rozhodli nás překvapit nefunhující věcí. Takže třeba to zkuste s námi probrat, nechte, aby se další lidé vyjádřili a potom společně dokážeme ten web možná předělat k lepšímu. Nemusí se vracet stará verze, stačí, když se opraví chyby na nové a zlepší se to… Myslím, že spoustu lidí, a uživatelé do toho mají vždy hodně co mluvit, tady á spoustu dobrých nápadů na vylepšení. Tenhle web jede už nějakou tu dobu. Zkuste poslouchat i lidi a uživatele a ne jenom zvuk mincí a zamyslete se. Zkuste to a uvidíte, že lidi nebudou odcházet, ale přicházet. Zatím budu kontrolovat jenom fórum, protože (s prominutím) na svůj účet je mi zle se podívat. Uživatelka serveru Hafici.cz, doufající, že se jeho stav zlepší…
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?