Diskuze KONČÍM

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Poctivě kostičkuji, ale zjistila jsem, že tu jsou stovky neexistujících uživatelů, kteří posílají kostičky. Dnes jsem si dala tu práci a u předního jsem jich napočítala ani nechci psát kolik. Je to NEFÉR vůči poctivým profilům. PROTO KONČÍM !!!!!!!!!! Zdenička a Gampíček.
Hanka62 (04.02.2010 19:36:33) napsal: Vykašli se na kostičky. Vypni u svého profilu kostičkování a věř, že skuteční kamarádi se Ti ozvou, napíšou vzkazík nebo soukromou zprávu. O kostičkách přece tenhle portál není. Jasně že je tu pár bláznů, kteří od rána do večera sedí u počítače a okostičkovali by i nohu od stolu, jen kdyby jim poslala kostičky zpátky. Ale přečíst si třeba něčí deníček, kouknout, kdo má jaké radosti nebo starosti, smutného potěšit, podělit se o radost, na to nemají čas. Jsme tu přece kvůli kamarádům a věř, že jich tu najdeš hodně. nebo si je najdeš jinde ;-) kostičky nepotřebuje nikdo krom portálu a portál samotný ?? ...
Hanka62 (04.02.2010 19:36:33) napsal: Vykašli se na kostičky. Vypni u svého profilu kostičkování a věř, že skuteční kamarádi se Ti ozvou, napíšou vzkazík nebo soukromou zprávu. O kostičkách přece tenhle portál není. Jasně že je tu pár bláznů, kteří od rána do večera sedí u počítače a okostičkovali by i nohu od stolu, jen kdyby jim poslala kostičky zpátky. Ale přečíst si třeba něčí deníček, kouknout, kdo má jaké radosti nebo starosti, smutného potěšit, podělit se o radost, na to nemají čas. Jsme tu přece kvůli kamarádům a věř, že jich tu najdeš hodně. Tak se ozývám po více než měsíci. A opravdu kostičkování je na prd. Vyplula jsem je. Nyní posílám opravdu jen přátelům, kteří nám zůstali věrni, jejej a kolik jich je !!!!! Píšem si co je nového u našich miláčků, jak se jim daří a také nám paníčkům. :-DD :-DD :-DD
Vykašli se na kostičky. Vypni u svého profilu kostičkování a věř, že skuteční kamarádi se Ti ozvou, napíšou vzkazík nebo soukromou zprávu. O kostičkách přece tenhle portál není. Jasně že je tu pár bláznů, kteří od rána do večera sedí u počítače a okostičkovali by i nohu od stolu, jen kdyby jim poslala kostičky zpátky. Ale přečíst si třeba něčí deníček, kouknout, kdo má jaké radosti nebo starosti, smutného potěšit, podělit se o radost, na to nemají čas. Jsme tu přece kvůli kamarádům a věř, že jich tu najdeš hodně. Zdenička (31.01.2010 21:34:18) napsal: Poctivě kostičkuji, ale zjistila jsem, že tu jsou stovky neexistujících uživatelů, kteří posílají kostičky. Dnes jsem si dala tu práci a u předního jsem jich napočítala ani nechci psát kolik. Je to NEFÉR vůči poctivým profilům. PROTO KONČÍM !!!!!!!!!! Zdenička a Gampíček.
Vykašli se na kostičky. Vypni u svého profilu kostičkování a věř, že skuteční kamarádi se Ti ozvou, napíšou vzkazík nebo soukromou zprávu. O kostičkách přece tenhle portál není. Jasně že je tu pár bláznů, kteří od rána do večera sedí u počítače a okostičkovali by i nohu od stolu, jen kdyby jim poslala kostičky zpátky. Ale přečíst si třeba něčí deníček, kouknout, kdo má jaké radosti nebo starosti. Smutného potěšit, na to nemají čas. Jsme tu přece kvůli kamarádům a věř, že jich tu najdeš hodně. Zdenička (31.01.2010 21:34:18) napsal: Poctivě kostičkuji, ale zjistila jsem, že tu jsou stovky neexistujících uživatelů, kteří posílají kostičky. Dnes jsem si dala tu práci a u předního jsem jich napočítala ani nechci psát kolik. Je to NEFÉR vůči poctivým profilům. PROTO KONČÍM !!!!!!!!!! Zdenička a Gampíček.
simi.sek (01.02.2010 23:42:06) napsal: Mohl by mi prosím někdo vysvětlit, jak to tady s tím hodnocením funguje? nejde mi do hlavy, že psi, kteří jsou okostičkováni již od několika uživatelů jsou v top 100 na mnohem horší pozici, než ti, co mají odkostičkováno třeba jen třikrát... Myslela jsem že je to fér hra a že čím víc kostiček mí psí dostanou, na tím lepší pozici budou, ale koukám, že to tak asi vůbec nefunguje... Já bejt tebou tak kostičky neřeším, copak jsou tak důležité? Teda pro mě ne a zbytečně se tu vedou žabomyší války,.... vždycky zvítězí jen jeden a někomu se to nelíbí. Ale k tvé otázce, kostičky se sčítají a vyhrává, ten chlupáček, který získá za měsíc nejvíce kostiček.....
Mohl by mi prosím někdo vysvětlit, jak to tady s tím hodnocením funguje? nejde mi do hlavy, že psi, kteří jsou okostičkováni již od několika uživatelů jsou v top 100 na mnohem horší pozici, než ti, co mají odkostičkováno třeba jen třikrát... Myslela jsem že je to fér hra a že čím víc kostiček mí psí dostanou, na tím lepší pozici budou, ale koukám, že to tak asi vůbec nefunguje...
Honey (01.02.2010 16:29:11) napsal: A není to škoda, takových kamarádů tu jistě máte. Jak se říká na každou s.v.i.n.i.(nemyslím to zle) se voda vaří.... Vím, že je to nefér vůči poctivým pejskařům, ale s tímto přístupem se bohužel setkáte všude....:( Končím s kostičkováním, ale kamarády neopustíme, protože je máme rádi. Gampíček:-DD
Zdenička (31.01.2010 21:34:18) napsal: Poctivě kostičkuji, ale zjistila jsem, že tu jsou stovky neexistujících uživatelů, kteří posílají kostičky. Dnes jsem si dala tu práci a u předního jsem jich napočítala ani nechci psát kolik. Je to NEFÉR vůči poctivým profilům. PROTO KONČÍM !!!!!!!!!! Zdenička a Gampíček. A není to škoda, takových kamarádů tu jistě máte. Jak se říká na každou s.v.i.n.i.(nemyslím to zle) se voda vaří.... Vím, že je to nefér vůči poctivým pejskařům, ale s tímto přístupem se bohužel setkáte všude....:(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?