Diskuze Končím na Hafíkách!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

JF (30.10.2014 22:34:10) napsal: Je naozaj škoda že stránku hafici.cz opúšťate kvôli reklame ktorá je pre ňu príjmom aby sa mohla pokryť aspoň časť nákladov chodu stránky (elektrika, pripojenie do internetu, údržba serveru a iné - tieto položky žiaľ nie sú zadarmo a niekto ich zaplatiť musí). Keby niet reklamy tak si nemáme kde písať pokiaľ by stránku nedotoval milionár s vlastného vrecka. Kto v dnešnej dobe bude celý mesiac tvrdo makať aby potom celú výplatu vložil do chodu stránky. Pre Internet Explorer existuje AdBlock (https://adblockplus.org/releases/adblock-plus-11-for-internet-explorer-released ) ktorý reklamy na stránkach odfiltruje a vám sa nebudú zobrazovať. Odporúčam skúsiť, možno to zmení vaše rozhodnutie a pobudnete na stránke hafici.cz dlhšiu dobu ;o) Díky za informaci, jak blokovat reklamy. Bez nich jsou Hafíci hned lepší.;-)
JF to řekl za nás - provoz a správa webu takovéto velikosti skutečně není zadarmo. Reklamu se snažíme udržovat na únosné míře, bez ní to ale skutečně nejde. Každý uživatel, který kvůli tomu odejde, nás samozřejmě mrzí, ale pokud to vidíte takhle, nezbývá než popřát hodně stesti při hledání podobného portálu, který funguje zcela bez reklam (případně můžete takový založit).
Je naozaj škoda že stránku hafici.cz opúšťate kvôli reklame ktorá je pre ňu príjmom aby sa mohla pokryť aspoň časť nákladov chodu stránky (elektrika, pripojenie do internetu, údržba serveru a iné - tieto položky žiaľ nie sú zadarmo a niekto ich zaplatiť musí). Keby niet reklamy tak si nemáme kde písať pokiaľ by stránku nedotoval milionár s vlastného vrecka. Kto v dnešnej dobe bude celý mesiac tvrdo makať aby potom celú výplatu vložil do chodu stránky. Pre Internet Explorer existuje AdBlock (https://adblockplus.org/releases/adblock-plus-11-for-internet-explorer-released ) ktorý reklamy na stránkach odfiltruje a vám sa nebudú zobrazovať. Odporúčam skúsiť, možno to zmení vaše rozhodnutie a pobudnete na stránke hafici.cz dlhšiu dobu ;o)
Milé a drahé, mé nejbližší přítelkyně!!! Dnes jsem se DEFINITIVNĚ ROZHODNUL ukončit svůj a Hasanův i Hasánkův profil na HAFÍCI.CZ! Rád si s Vámi, třemi nejmilejšími přítelkyněmi napíši, ale jinde a mailem. Tato stránka mě již drahně let obtěžuje svými reklamami a neustálým zdržováním, případně zamrzáním na IE (explorer). Je hnus neustále čekat na načítání přiblblých reklam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Proč by si u nás měl někdo mastit kapsy z reklam a nás tím obtěžovat? DOST UŽ BOLO HAVLA A JEHO PSEUDODEMOKRACIE, KTERÁ MOHO LIDÍ A NEJEN MĚ SŠTVE!!! Byl to naivní v*l nebo zaprodanec. NEHODLÁM PŘIBLBLOU REKLAMOU "NĚKOHO" PODPOROVAT! Ať se jdou slušně živit" lopatou a ne bagrovat z toho, že si lidé píši o pejskách a jiných opravdu milých a upřímných tvorech tohoto odporného světa!!! ODEŠLU DÁRKY SVÝM Z NEJMILEJŠÍCH A MAŽU PROFIL!!! :-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?