Diskuze koníci

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky, když se kouknete kolik jablíček dostávají koně v TOP 100 tak zjistíte že je to oproti hafíkům málo;-) Chci jen říct že kůn na 1. místě v TOP 100 dostane asi tak 20 jablíček deně.A když já na háfíkách dostanu 20 kostiček tak mi to stačí na asi tak 120. místo možná mín.Já vím je to tím že koníků je mín a miciny jsou uprostřed:D Takže ti kteří jsou na hafíkách mezi prvními musí hodně kostičkovat a já je obdivuju strávit třeba 2 hodiny na počítači a kostičkovat no to bych nezvládla:-D Ale kamarádi nezapomínejte pro samé kostičkování na své pejsky těm udělá větší radost procházka než virtuální medajle;-)
Ahojky, když se kouknete kolik jablíček dostávají koně v TOP 100 tak zjistíte že je to oproti hafíkům málo;-) Chci jen říct že kůn na 1. místě v TOP 100 dostane asi tak 20 jablíček deně.A když já na háfíkách dostanu 20 kostiček tak mi to stačí na asi tak 120. místo možná mín.Já vím je to tám že koníků je mín a miciny jsou uprostřed:D Takže ti kteří jsou na hafíkách mezi prvními musí hodně kostičkovat a já je obdivuju strávit třeba 2 hodiny na počítači a kostičkovat no to bych nezvládla:-D Ale kamarádi nezapomínejte pro samé kostičkování na své pejsky těm udělá větší radost procházka než virtuální medajle;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?