Diskuze Koník pomoc

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ono hlavně by sis měla položit otázku, zda na koně budeš mít čas i za pár let. Není to hračka na chvíli, ale minimálně na 15-20let. Máš koně kde ustájit? Mají tví rodiče dostatek finančních prostředků na koupi, vybavení a na veškeré měsíční výdaje, které nejsou zrovna malé. Pokud máš kam chodit ke koním, být tebou bych ještě počkala. Přeci jen máš před sebou školu. Aradonis (20.12.2012 19:16:21) napsal: Ahoj chtěla bych koníka a mám velmi velké skušenosti snimi nemám strach znich ani trošku. Dokáži komunikovat s jakým koli koněm někdo mi říká, že mám na to talent. Chodím ke koním od rána od 7 až do 9 večér, ale rodiče mi ho nechcou koupit
Aradonis (20.12.2012 19:16:21) napsal: Ahoj chtěla bych koníka a mám velmi velké skušenosti snimi nemám strach znich ani trošku. Dokáži komunikovat s jakým koli koněm někdo mi říká, že mám na to talent. Chodím ke koním od rána od 7 až do 9 večér, ale rodiče mi ho nechcou koupit Tak s tím ti moc člověk neporadí... :) Na každé rodiče platí něco jiného - buď je zkus otrávit neustálým opakováním věty "Mami, tati, já chci koně, prosíííím" a nebo jim nějak dokaž, že na to opravdu máš a myslíš to smrtelně vážně... Nabídni jim, že nebudeš třeba chtít jiné dárky, že si seženeš brigádu, aby sis mohla část peněz za něj zaplatit sama... I pokud rodiče na koně bez problému mají, tohle je přesvědčí, že to myslíš vážně.. Já takhle taky s "výcvikem rodičů" dělám pokroky :D Hodně štěstí ;)
Ahoj chtěla bych koníka a mám velmi velké skušenosti snimi nemám strach znich ani trošku. Dokáži komunikovat s jakým koli koněm někdo mi říká, že mám na to talent. Chodím ke koním od rána od 7 až do 9 večér, ale rodiče mi ho nechcou koupit
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?