Diskuze Koňská hra-pobaví každého i nekoňáky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

horseska (23.06.2011 08:33:34) napsal: Nepotřebuji aby si mě vysvětlovala o co tam kde a jaké jsou možnosti. Moc dobře to vím a myslím že člověku stačí týden aby přišel na to jestli ho to baví nebo ne takže mě to nemusíš rozmnouvat ;) to je můj názor a nemusíš se tu obhajovat. Prostě mě ta hra nebaví, stejně jako Ufonek, tečka. ;-) a jinak sice to s tím nemá co dočinění, ale nepotřebuješ vlastního koně na čas, můžeš trávit čas i s koňmi jiných majitelů...;) Mně ta hra taky vůbec nenatchla.Ani zdaleka se to nevyrovná skutečnosti.
Bátrlová Iva (26.06.2011 14:58:33) napsal: Hlavní blbost je nakupovat tam ty pasy. Já vyhandlovala něco na těch prodejích, co tam byly, ale svoje pasy bych si nekoupila nikdy. Jde o to, že když to trochu hraješ, znáš už cenu těch věcí. A když pak vidíš slečny, co mají koně ověšené doslova za tisícovku, tak ti to pak pořádně nejde do hlavy. To si raději zaplatím 4-5 pořádných jezdeckých lekcí, nebo členství v jezdeckém klubu na rok, pár měsíců. To je to, co mi nejde vůbec do hlavy. S tím postaráním se v pěti kliknutích máš pravdu. Taky mě tam pobavilo, že hnůj se tak háže jaksi sám..:D Jo,..vlastně na to máme stájníky, jejichž práce "se dělá automaticky"... Pak přijdou holky do jezdečáku, dostanou lopatu a civí na vás, jako byste jim daly do rukou rovnou tu mrvu, co mají házet.:D Máte pravdu, snad všechny bonusové předměty jsou tam za pasy, ty se musí kupovat. Je to jenom hra, za to by se peníze dávat neměly :-~ Mě osobně ta hra baví, koně nemám, ale hraje to i kamrádka, která má dva koníky :-) bonusové předměty se taky dají získat plněním cílů nebo klikáním na piňatu ;-)
arabian.hors (18.06.2011 18:51:48) napsal: Zdravím všechny příznivce zvířátek, tentokrát vám musím řct o jedné úžané koňské hře, KAM SE HRABE UFONEK....? Pobaví vás zaručeně, tak neváhejte a vyzkoušejte. http://www.howrse.cz/?parrain=arabian.hors Taky jsem to hrála ... tak dva dny. Nebaví mě na tom to, že je to pořád dokola to samý... :-~
Je pravda že to dost prožíváte s tím musím souhlasit :), já se tu hru jen snažila někomu nabídnout a ne vnutit. Mimochodem s vámi souhlasím že nemá smysl za to utrácet peníze. Protože je to jen hra a mě baví, ale neutrácím za ni. Možná jen trošku času. A lopatu taky znám, i tu práci.
Páni, vy to nějak moc prožíváte :-~ No, já kdysi hrála ufonka- je dobrý pro toho, kdo si chce najít nějaký kámoše na psaní, přes internet, ptz tam můžeš potkat lidi, co mají taky rádi zvířata - ale upřímně, není trochu hloupé psát pod fotku koně text o tom, jak se o něj staráš? Asi před 2-měsíci jsem začala hrát howrse a docela mě to baví :D I když taky nechápu, jak za to někdo může utrácet peníze ... Zvlášť když bonus předměty jde získat např, v loterii nebo teď v lektvarech ...
Hlavní blbost je nakupovat tam ty pasy. Já vyhandlovala něco na těch prodejích, co tam byly, ale svoje pasy bych si nekoupila nikdy. Jde o to, že když to trochu hraješ, znáš už cenu těch věcí. A když pak vidíš slečny, co mají koně ověšené doslova za tisícovku, tak ti to pak pořádně nejde do hlavy. To si raději zaplatím 4-5 pořádných jezdeckých lekcí, nebo členství v jezdeckém klubu na rok, pár měsíců. To je to, co mi nejde vůbec do hlavy. S tím postaráním se v pěti kliknutích máš pravdu. Taky mě tam pobavilo, že hnůj se tak háže jaksi sám..:D Jo,..vlastně na to máme stájníky, jejichž práce "se dělá automaticky"... Pak přijdou holky do jezdečáku, dostanou lopatu a civí na vás, jako byste jim daly do rukou rovnou tu mrvu, co mají házet.:D
Znám tu hru, hrála jsem ji jen pár dní, ale když jsem (téměř) skoro každý den, celé odpoledne u koní a pracuji, nemám na to za prvé čas a za druhé je mnohem lepší být s koňmi "živými" než s koňmi virtuálními. Copak kliknout na pět tlačítek a je vše hotovo? Ne, tohle není realita, je to jen "další" lákavá hra... Na nic. Sice nemám až tolik let, kolik bych mohla mít, abych už byla se vším zkušenější, ale tohle je vážně blbost8-}
Ono není těžké dostat se ke koním. Problém je v tom, že dnešní holčiny očekávají, že jim hned někdo přidělí jejich "vlastního" koně, a že se jim hned bude někdo věnovat, učit je jezdit...zkrátka, že to bude jako v počítačových hrách typu Horsez. Tak to ale není. Já začínala v "jezdečáku", kde jsme tři roky koně max. čistili a jinak se jen házel hnůj. Na koně jsem si tam sedla max. 2x do roka.. Ale vydržela jsem. Dalo mi to zkušenosti a hlavně poznání, že koně nejsou jen ježdění a radovánky. Je sice fakt, že když jsem si pak chtěla najít stáj, kde bych skutečně jezdila, musela jsem si zaplatit lekce, ale tam jsem zase získala ty cenné jezdecké základy. Dnešní holky řvou, že nemají na jezdecké lekce, které stojí např. 200,- to, že ale valí STOVKY MĚSÍČNĚ DO PASŮ NA HOWRSE jim vůbec nevadí. To už je pak věc si srovnat hodnoty. Jestli má pro mě větší cenu začít nějak u koní - i když hned nebudu jezdit, nebo začít s pár lekcemi mesíčně. Ono když tam začneš chodit pravidelně na placené lekce, pak již zpravidla zapadneš do kolektivu a později se třeba může stát, že tě přijmou do party jako člena - a navíc už budeš jakš-takš umět jezdit (základy). Chce to ale čas. Já jezdím a chodím ke koním od devíti let a nikdy jsem nenarazila na stáj typu Horsez - počítačových her. Dřela jsem, tahala těžká kolečka s hnojem a na koně se dívala jen přes vrata boxů. Klubů jsem vystřídala min. 5 a tu pravou idylu mám až nyní, se svým koněm, ke kterému jsem se dopracovala po těch 13ti letech u koní - prostě NIC NENÍ HNED, ale když si za tím člověk jde a nesedí doma u počítače, tak se mu sen jednou splní. Tím, že rveš peníze do pasů na Howrse, ztrácíš jak peníze tak čas, které bys mohla využít k tomu, aby ses dostala k těm skutečným koním. Jinak Howrse hraju taky, je to příjemné zpestření, když je nuda. Ale s realitou to má společného minimum a občas mě štve i to, jak tam lidem vnucují pasy. Zkrátka jde vidět, že je to jen další byznys.
horseska (23.06.2011 08:33:34) napsal: Nepotřebuji aby si mě vysvětlovala o co tam kde a jaké jsou možnosti. Moc dobře to vím a myslím že člověku stačí týden aby přišel na to jestli ho to baví nebo ne takže mě to nemusíš rozmnouvat ;) to je můj názor a nemusíš se tu obhajovat. Prostě mě ta hra nebaví, stejně jako Ufonek, tečka. ;-) a jinak sice to s tím nemá co dočinění, ale nepotřebuješ vlastního koně na čas, můžeš trávit čas i s koňmi jiných majitelů...;) Jestli ti to tak hrozně moc ublížilo, tak se ti omlouvám, ano chápu tě a já mám taky na jisté věci svůj názor. A pro tvou informaci, když bydlíš ve středu druhého největšího města české republiky, není zrovna jednoduché si najít někoho komu by ses mohla starat o koně už to zkouším 2. rok.
arabian.hors (22.06.2011 16:42:25) napsal: možná jsi to správně nepochopila, chce to hrát nějakou chvíli aby ji tomu porozuměla, jinak já i myslím že když tam můžeš mít svoje koně, trénovat je, 'reprodukovat' soutěžit s nimi, obchodovat a dokonce jim dávat bonusové předměty které koni dají kouzelné vlastnosti, můžeš si založit své jezdecké centrum a ostatní můžou mít u tebe ustájené koně, pěstovat rostliny, je to hodně o taktice, naučíš e dobře obchodovat, nejsou tam podvodní uživatelé jako na ufonkovi(tedy ještě jsem se s nimi nesetkala) a koně máš možnosti si vychovat od hříběte, dáváš mu denní aktivity jako je krmení, trénink, pohlazení atd. tak aby se mu vedlo dobře(to je sice trochu složitější ale ne zas až tolik) je to prostě jako bys měla možnost koro všeho ale má to skvělou grafiku a můžeš se tam seznámit s mnoha fajn lidmi. Dokonce když si vytvoříš příponu a dáš ji za jméno koně a pak ho prodáš, novému majiteli ta přípona u koně zůstane když klikne na příponu zobrazí se všichni koně kteří tuto příponu mají a je fajn že ji může dát pouze svým koním jen ten kdo ji vytvořil. Mě osobně tato hra moc baví , jak říkám až moc, kdybych měla vlastního koně trávila bych ča s ním ale nemám a proto si myslím že pro lidi kteří jsou na tom podobně je to skvělé řešení. 8-) Nepotřebuji aby si mě vysvětlovala o co tam kde a jaké jsou možnosti. Moc dobře to vím a myslím že člověku stačí týden aby přišel na to jestli ho to baví nebo ne takže mě to nemusíš rozmnouvat ;) to je můj názor a nemusíš se tu obhajovat. Prostě mě ta hra nebaví, stejně jako Ufonek, tečka. ;-) a jinak sice to s tím nemá co dočinění, ale nepotřebuješ vlastního koně na čas, můžeš trávit čas i s koňmi jiných majitelů...;)
horseska (20.06.2011 13:32:18) napsal: já budu rejpa a musím říct že jsem se registrovala, zkusila to tak týden ale absolutně mě tahle hra nenadchla. Je to nudný, nic se tam neděje a určitě si myslím že čas se dá využit jinak...toť můj názor :) možná jsi to správně nepochopila, chce to hrát nějakou chvíli aby ji tomu porozuměla, jinak já i myslím že když tam můžeš mít svoje koně, trénovat je, 'reprodukovat' soutěžit s nimi, obchodovat a dokonce jim dávat bonusové předměty které koni dají kouzelné vlastnosti, můžeš si založit své jezdecké centrum a ostatní můžou mít u tebe ustájené koně, pěstovat rostliny, je to hodně o taktice, naučíš e dobře obchodovat, nejsou tam podvodní uživatelé jako na ufonkovi(tedy ještě jsem se s nimi nesetkala) a koně máš možnosti si vychovat od hříběte, dáváš mu denní aktivity jako je krmení, trénink, pohlazení atd. tak aby se mu vedlo dobře(to je sice trochu složitější ale ne zas až tolik) je to prostě jako bys měla možnost koro všeho ale má to skvělou grafiku a můžeš se tam seznámit s mnoha fajn lidmi. Dokonce když si vytvoříš příponu a dáš ji za jméno koně a pak ho prodáš, novému majiteli ta přípona u koně zůstane když klikne na příponu zobrazí se všichni koně kteří tuto příponu mají a je fajn že ji může dát pouze svým koním jen ten kdo ji vytvořil. Mě osobně tato hra moc baví , jak říkám až moc, kdybych měla vlastního koně trávila bych ča s ním ale nemám a proto si myslím že pro lidi kteří jsou na tom podobně je to skvělé řešení. 8-)
já budu rejpa a musím říct že jsem se registrovala, zkusila to tak týden ale absolutně mě tahle hra nenadchla. Je to nudný, nic se tam neděje a určitě si myslím že čas se dá využit jinak...toť můj názor :)
arabian.hors (18.06.2011 18:51:48) napsal: Zdravím všechny příznivce zvířátek, tentokrát vám musím řct o jedné úžané koňské hře, KAM SE HRABE UFONEK....? Pobaví vás zaručeně, tak neváhejte a vyzkoušejte. http://www.howrse.cz/?parrain=arabian.hors Už ji hraju 2 měsíce a je to BOMBA:D :D
Zdravím všechny příznivce zvířátek, tentokrát vám musím řct o jedné úžané koňské hře, KAM SE HRABE UFONEK....? Pobaví vás zaručeně, tak neváhejte a vyzkoušejte. http://www.howrse.cz/?parrain=arabian.hors
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?