Diskuze "Koňská" literatura

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Já zase ráda čtu knihy od KoKo Produktionsservice, které jsou zaměřeny na koňskou tématiku. Knihy jsou velmi dobře zpracované a popisy jsou velmi obsáhlé (když v shopu kliknete na knížku, otevře se stránka s náhledy stránek a popisem). KoKo reaguje velmi rychle na objednávky - zasílá takřka obratem a při platbě předem se dá hodně ušetřit. Mám s nimi velmi dobré zkušenosti. Stojí za to to vyzkoušet. Odkaz na jejich shop: http://www.koko-produktion.com/Shop___Kone.html Dejte vědět jaké máte s nimi zkušenosti. Veřím, že taky dobré. Konečně někdo spolehlivý.;-)
Ahoj! Doporuču ji ti knížku "Encyklopedie KONĚ" od Josée Hersmen :) Je v ní plno obrázků a nestěžuju si :D Plno vyjmenovaných knížek je zde:http://www.koniny.ic.cz/okonich/index_Page1028.htm a samotné stránky ti pomohou :):-)
Díky za radu : vzhledem k tomu, že knížky (a nejenom ty) budou mít také vyšší dph, tak se odhodlám k nákupu co nejdřív.. (Je to tak směšný, když si vezmu, že v Anglii a Irsku jsou knížky z dph úplně vyjmutý.. Asi si je budu objednávat tam a louskat je po večerech a procvičovat si angličtinu.) Obejdu knihkupectví a podívám se jestli je tam mají a prolistuji je :) dost jsem viděla ohlasy na knížku Koně nikdy nelžou (M. Rashid). Bátrlová Iva (08.03.2011 18:13:59) napsal: Mě se velmi osvědčila tato kniha - tedy o práci ze země a metodách výcviku koně. Je tam všechno od horsemanshipu až po klasické lonžování a výuku piafy...http://www.arara.cz/product/168717 Kdo chce lépe pochopit koně, tak tomu bych doporučila tutohttp://knihy.abz.cz/prodej/prirozeny-vycvik-koni , jsou tam i rady a tipy, jak se vypořádat s různým nežádoucím chováním jak ze země, tak z podsedla. A vůbec všechny knihy z této edice jsou skvěle zpracované, jsou tam srozumitelné ilustrace apod. Doporučuji.
Mě se velmi osvědčila tato kniha - tedy o práci ze země a metodách výcviku koně. Je tam všechno od horsemanshipu až po klasické lonžování a výuku piafy...http://www.arara.cz/product/168717 Kdo chce lépe pochopit koně, tak tomu bych doporučila tutohttp://knihy.abz.cz/prodej/prirozeny-vycvik-koni , jsou tam i rady a tipy, jak se vypořádat s různým nežádoucím chováním jak ze země, tak z podsedla. A vůbec všechny knihy z této edice jsou skvěle zpracované, jsou tam srozumitelné ilustrace apod. Doporučuji.
Ahoj, jaké knížky doporučujete k přečtení? Nejlépe nějaké o výchově, chovu, tréninku koní apod., kde se cena rovná i kvalitnímu obsahu. Na internetu se vesměs zobrazují pořád ty samé, ale obsah je dost stručný. Ráda bych od vás slyšela reference. Mám náladu číst i něco jiného než samé knížky do školy. :D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?