Diskuze koňské hry

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

jezdci by mohli najet na překážku, a někdo mu hodit míč, a jezdec to při přeskoku chytit
děkuji:-)....to by se dalo použít třeba pro děti s vodiči:-);-)
Teda, moc děkuju za tolik nápadů:-)...určitě něco použijeme:);-)
ahoj, jako další soutěž by mohli děcka dojet na určitý místo, slézt z koníka a po otočených kýblech nebo nečem podobným přejít jakoby bažinu a nesmí přitom šlápnout nikam jinam než na kýble a koníka vést vedle sebe (docela dost oblíbená hra). Další hra je na čas a nejčastěji ve dvojcích nebo týmech (kdo bude nejrychlejší?? :)) co nejrychleji dojedou na jednu stranu jízdárny nebo někam, slezou z koníka, šup do pytle a skákat zpýtky na start, tam předá pytel dalšímu a ten skáče zase zpátky a pak jede zpátky na start na koníkovi, a pak zase další vyjíždí na koni atd atd... :-) další je například hod na terč - například tenisák do kýble atd. Pak, ale to už je težší a jde o to jak se koníkovi bude chtít, přelézt plachtu například, a jako další soutěž například projet mezi dvěma tyčkami a nahoře je bude spojovat ještě třetí a musí se sehnout a nespadnout, pomalu se tyčka snižuje až kdo proleze nejmenším prostorem :-)
není zač :D, ještě mě napadla soutěž o zkrášlování koní, např. pletení copánků apod. Anders.Zuzka (26.04.2011 19:12:03) napsal: děkuji:-)....to by se dalo použít třeba pro děti s vodiči:-);-)
Ahoj, jako sdružení pořádáme každoročně několik koňských akcí. Letos bychom jako minulý rok chtěli uspořádat i něco jako dětský den s koňmi. Součástí programu bude samozřejmě malý parkur,a některé hry, které pořádáme běžně. Chtěla bych poprosit o inspiraci, jestli neznáte nějaké hry, které bychom mohli zorganizovat a mohli by je hrát třeba nejenom jezdci ale, že by se zapojilo i publikum, hlavně z řad dětí s rodiči. Budu ráda za jakékoliv nápady:)...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?