Diskuze Kontracval

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj a ještě jsem se chtěla zeptat jak jezdím na poníkovi dělá mi na levou ruku kontracval(ovšem aniž bych já chtěla :)...) a když mi po hoodně pokusech naskočí na správnou nohu je to hodně nepříjemný pocit...jako by se vlnil nebo tak něco... A já jsem se chtěla zeptat jestli to je tím , že nejsem zvyklá cválat dobře na levou ruku a nebo má špatnou rovnováhu?
Uživatel52823 (13.02.2014 09:20:48) napsal: Řekla bych, že křižuje, tj. předkem cválá dobře a zadkem kontra. Lonžujte ho, na kruhu bude pro něj snadnější naskočit na správnou nohu a ze země to poznáte hned a čím dříve opravíte tím lépe Děkuji
terik (09.02.2014 13:35:37) napsal: Ahoj a ještě jsem se chtěla zeptat jak jezdím na poníkovi dělá mi na levou ruku kontracval(ovšem aniž bych já chtěla :)...) a když mi po hoodně pokusech naskočí na správnou nohu je to hodně nepříjemný pocit...jako by se vlnil nebo tak něco... A já jsem se chtěla zeptat jestli to je tím , že nejsem zvyklá cválat dobře na levou ruku a nebo má špatnou rovnováhu? Řekla bych, že křižuje, tj. předkem cválá dobře a zadkem kontra. Lonžujte ho, na kruhu bude pro něj snadnější naskočit na správnou nohu a ze země to poznáte hned a čím dříve opravíte tím lépe
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?